„Mám nádor“: Lucie Navrátilová z show Výměna manželek promluvila o své zákeřné nemoci

Život Lucie Navrátilové z show Výměna manželek je určitě těžký i proto, že se nedávno dozvěděla od lékařů o své děsivé diagnóze, má rakovinu. Píše o tom Blesk.cz.

Lucie se rychle stala známou, ale kvůli tomu byla nucena čelit ostré kritice mnoha diváků. Lidé například píší, že se jim moc nelíbí, jak vychovává své 4 potomky, a také to, v jakém prostředí se to děje.

Lucie Navrátilová / Zdroj: tv.blesk.cz / TV Nova

Navrátilová řekla, že jim neustále píší někteří lidé a navíc jim chtějí ublížit. Sama si ale myslí, že se o své děti stará, jak jen nejlépe může.

„Lidem se skutečně podařilo, aby naše rodina skončila pod soudním dohledem,“ řekla řekla Lucie Navrátilová pro web eXtra.cz.

Lucie Navrátilová / Zdroj: tv.blesk.cz / TV Nova

Poté se však dozvěděla ještě horší zprávu, a to, že jí lékaři diagnostikovali rakovinu. Teď čeká na výsledky cytologie, ale nehodlá se vzdát, chce žít pro své potomky.

„Mám nádor na děložním čípku,“ dodala pro eXtra.cz. Podle jejích slov jí lékaři už nedoporučují otěhotnět.

Lucie Navrátilová s manželem Michalem / Zdroj: facebook.com

Celkem má 8 dětí, to jsou děti z minulých vztahů. Po skončení natáčení pořadu se provdala za svého spolužáka Michala. Chtěli by mít společného potomka, ale teď už to lékaři nedoporučují.

Psali jsme:Moderátorka Primy se vdala: Lucie Hrdličková a změna příjmení. Jak rodina a kolegové oslavovali svatbu

PSALI JSME: „NEMOHL MLUVIT“: ZJISTILO SE, ŽE LADISLAV POTMĚŠIL PŘED ODCHODEM DO NEBE MĚL I VEDLEJŠÍ ZDRAVOTNÍ POTÍŽE

PŘIPOMÍNÁME: CHORVATSKO STANOVILO DOBU PLATNOSTI OČKOVÁNÍ PROTI KORONAVIRU: ČEŠI, KTEŘÍ VAKCÍNU DOSTALI JAKO JEDNI Z PRVNÍCH, SE TAM MOŽNÁ UŽ KONCEM LÉTA NEDOSTANOU

Share