Majitelé ztratili psa: Někdo zazvonil domů a pár zjistil, že pes jim doopravdy neutekl

Rodina z USA dostala štěně z Tennessee, ale dlouho se svou novou kamarádkou nebyli šťastní. Po roce a půl šťastného společného života mazlíček jménem Raja zmizel.

Raja/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

V ten den, 29. června, byl na ulici spuštěn ohňostroj a mazlíček, který byl na zahradě, byl vystrašen hlasitými zvuky. V panice pes utekl za plot.
Její majitelka Mary Lynn řekla, že věděla o obavách psa, takže když uslyšela salvy, okamžitě šla uklidnit svého mazlíčka.

Poté Mary Lynn a její manžel Ryan okamžitě zahájili hledání feny. Dívka napsala na Facebooku o svém neštěstí a pak se sama vydala na cestu autem ulicemi v naději, že si všimne svého milovaného mazlíčka. V tuto chvíli muž čekal doma pro případ, že by se štěně vrátilo.

Raja/Zdroj: medialeaks.ru

Hledání ale nepřineslo žádné výsledky, takže rozrušená Mary Lynn byla nucena vrátit se domů. Zázrak se však stal později. O sedm neklidných hodin později, hluboko po půlnoci, pár uslyšel zvonit zvonek. Na prahu stála Raja, kterou napadlo stisknout knoflík u dveří nosem.

Raja/Zdroj: medialeaks.ru

“Byli jsme připraveni zavolat všem útulkům. A ona právě přišla a zazvonila na zvonek,“ uvedla žena.

Mary Lynn připouští, že nikdy nepochybovala o mentálních schopnostech Raja, ale neuvědomila si, že její fena je tak chytrá.

“Ani jsem nevěděla, že ví, jak na to, protože jsem ji nikdy neučila zvonit,“ dodala žena.
Příběh, jak překvapivě se štěně vrátilo domů, ukazuje video z venkovní kamery.

ČTĚTE TAKÉ: UNESENÝ MAZLÍČEK SE PO NĚKOLIKA TÝDNECH VRÁTIL KE SVÉ MAJITELCE: OKAMŽIK SETKÁNÍ DOJAL SPOUSTU LIDI NA INTERNETU

PSALI JSME: DO ÚTULKU SE DOSTAL KOCOUR, KTERÉHO MAJITEL VŮBEC NECHTĚL PUSTIT Z PŘEPRAVKY

Share