Majitelé vyhodili psa, protože byl příliš laskavý. Ale nezradil lidi

Pes jménem Leo se zmateně a očekávaně díval na bránu, která se před ním zavřela.

Zvíře strávilo několik dní, aniž by opustilo bránu. Pes nejedl ani nepil. Jen čekal, až majitelé otevřou bránu a zavolají na něj. Ale to se nestalo.

Naštěstí ne všichni lidé jsou lhostejní. Sledovali Lea a nemohli se klidně dívat, jak věrný čtyřnohý přítel jim umírá před očima. Záchranná služba Love Furry Friends obdržela zprávu o vyhození psa z domu.

Leo / Zdroj: goodhouse.ru

Když dobrovolníci dorazili na místo, zjistili, že pes byl vyhozen na ulici ne kvůli agresi, ne kvůli špatné povaze, ale naopak. Mazlíček byl příliš laskavý. Majitel psa potřeboval hlídače, který by chránil dům před zloději a lupiči.

Chudák Leo si neuvědomoval, že doma ho nepotřebují, seděl před bránou a čekal, až ho znovu pustí dovnitř. Když slyšel, že někdo chodí po dvoře, vstával a nadějně se usmíval. Zázrak se však nestal.

Dobrovolníci mu dali napít poprvé za několik dní. Když uhasil žízeň, odvrátil se a znovu zíral na bránu.

Leo / Zdroj: goodhouse.ru

Majitelé nebyli proti, aby si psa vzali jiní lidé. Když mu jeden z členů rodiny sundal límec a nasadil další, pes začal šťastně vrtět ocasem. Byl šťastný jako malé štěně.

Leo / Zdroj: goodhouse.ru

Dobrovolníci si ho vzali do své péče a zacházeli s ním s velkou láskou. Pes byl zdravý.

Leo / Zdroj: goodhouse.ru

Brzy poté, co zaměstnanci charitativní organizace vzali mazlíčka z ulice, oznámili na sociálních sítích, že mají nového psa.

Leo / Zdroj: goodhouse.ru

Dobrovolníci upřímně napsali, že pes je špatný hlídač. Ale je věrný, oddaný, milující a velmi laskavý. Dívka, která ho adoptovala, je velmi potěšena takovým láskyplným přítelem.

PSALI JSME: OD SMUTKU K RADOSTI: PES SI MYSLEL, ŽE HO MAJITELÉ OPUSTILI, ALE MÝLIL SE

PŘIPOMÍNÁME: PES NENECHAL PANIČKU V SANITCE A VRHL SE ZA NÍ: DOJEMNÉ VIDEO POTVRZUJE, ŽE PES JE NEJLEPŠÍ KAMARÁD

Share