Majitelé se rozhodli zachovat vzpomínku na svou milovanou fenu: jejich hosté nemohou zadržet slzy

Alice Faye jednoho dne se vydala na procházku, aby se zbavila špatných myšlenek. Najednou její pohled narazil na něco, čeho si nikdy předtím nevšimla. Chodila po avenue nesčetněkrát. Zdálo se, že zná každý strom na této uličce uprostřed Bostonu, ale nikdy předtím si nevšimla bronzové sochy, která se dívala přes plot.

Pes / Zdroj: goodhouse.ru

Fay se rozhodla vyfotit sochu a sdílet snímky v sociálních sítích, v naději, že někdo zná historii vzniku této sochy.

Socha feny Piper / Zdroj: goodhouse.ru

Samozřejmě, odpověď přišla prakticky okamžitě. Socha labradora patří Anne Lovett a Stevu Woodsam. Táto bronzová socha je přesnou kopií jejich feny labradora přezdívané Piper. Sochu postavili před 17 lety.

Nápad nepřišel hned. Anne a Steve se dlouho přemýšleli, co by mohlo zdobit jejich dvůr. A shodli se, že nic lepšího než Piper vymyslet nedokážou. Zavolali sochaře, aby se seznámil se štěnětem. Majitelé vysvětlili, že Piper je přátelská a hravá fena, takovou chtěli vidět i sochu. Když jim Sardonis, sochař, vešel na dvůr, Piper strčil hlavu do plotu, a toto i byla ideální póza.

Socha feny Piper / Zdroj: goodhouse.ru

Přidat míč byl nápad také Sardonis a Steve horlivě podpořil tento nápad. Piper ráda si hrála s tenisovými míčky. Tento malý detail mohl být záhadou, tajemstvím, které si kolemjdoucí okamžitě nevšimnou. Všechny ty roky bronzová Piper těší všechny sousedy a ty nejvnímavější lide.

Socha feny Piper / Zdroj: goodhouse.ru

Faye byla neuvěřitelně ráda, že za tímto příběhem není žádná tragédie. Pomník feně byl vytvořen ještě za života. A teď navždy zůstala v paměti lidí. Každý z nich může pohladit bronzovou fenu po hlavě a na chvíli se cítit lépe.

Piper / Zdroj: goodhouse.ru

PSALI JSME: NEVĚSTA NEPOZVALA SVOU MATKU NA SVATBU: JAKÝ JE DŮVOD

PŘIPOMÍNÁME: DÍVKA UKÁZALA FOTKY OPUŠTĚNÉHO DOMU, KDE SE V MINULÉM STOLETÍ ZASTAVIL ČAS: DO NĚJ SE DÁ DOSTAT SE JEN MOŘEM

Share