Hana Zagorová oslavila své pětasedmdesáté narozeniny: Známá zpěvačka promluvila o svém těžkém osudu

Jedna z nejznámějších zpěvaček v České republice Hana Zagorová dnes slaví své pětasedmdesáté narozeniny. Své narozeniny ale oslaví doma, protože svůj plánovaný koncert byl zrušený kvůli zdravotnímu stavu zpěvačky.

Hana Zagorová/Zdroj: facebook.com

Zagorová je velice úspěšnou zpěvačkou, která vystupuje před diváky uz půlstoletí. Podle portálu Extra, Hana je druhou nejúspěšnější držitelkou ocenění Zlatý Slavík, a znají jí všichni Češi.

Zpěvačka by moc chtěla oslavit své narozeniny koncertem v Lucerně, ale kvůli svému zdravotnímu stavu musela všechna vystoupení zrušit. Zpěvačce lékaři řekli, že na scénu, pokud se více cítit lépe, může se vrátit jen v říjnu, na což se zpěvačka moc těší.

Hana Zagorová/Zdroj: facebook.com

V sedmdesátých letech 20. století Zagorová se dozvěděla, že má nemoc krve, kterou bohužel nelze žádným způsobem vyléčit. Hana zmíněnému portálu před lety řekla, že se snažila udělat úplně všechno, aby tou nemoc vyléčila, ale to se jí samozřejmě nepodařilo.

Kvůli své nemoci musela do Ústavu hematologie krevní transfuze, a přesně to i děsilo známou zpěvačku, protože bylo to oddělení, kde umíralo nejvíc pacientů. Hana ale se svou nemoci musela sžít.

Hana Zagorová/Zdroj: facebook.com

PSALI JSME: LUCIE VONDRÁČKOVÁ SPADLA NA SCHODECH: ZNÁMÁ ZPĚVAČKA TAKÉ PŘEKVAPILA FANOUŠKY NOVOU FOTKOU PŘED SPÁNKEM

PŘIPOMÍNÁME: JAKÉ JSOU A ČÍM SE LIŠÍ DCERY LEGENDÁRNÍHO ZPĚVÁKA KARLA GOTTA

Share