Má ho konečně někdo rád: Nemocný pudl našel svůj nový domov za 16 tisíc kilometrů a dokonce se stal oporou pro ostatní

Před několika lety seděl malý pudl v těsné kleci ve státním útulku pro zvířata v Číně. Při rvačce ho pokousal velký pes, který mu poranil páteř, a pudlovi následně ochrnuly tlapy.

Nemohl chodit a nekontroloval močení. Jen seděl sám, odmítal jídlo a chodil na toaletu pod sebe, protože v útulku mu nemohli zařídit důstojnou péči. Trvalo to několik měsíců, než ho uviděla Sharon Warnocková.

Henry / Zdroj: goodhouse.ru

56letá Irka našla na Internetu fotku psa a ztratila klid. Uvědomila si, že nemůže žít dál, pokud nezachrání pudla. A již za nějakou dobu pes byl u ní doma!

Henry / Zdroj: goodhouse.ru

Sharon nazvala svého mazlíčka Henry a okamžitě se začala starat o jeho zdraví. Obnovit pohyblivost zadních tlapek již nebylo možné. Žena však s pomocí svého přítele dokázala shromáždit 400 liber na invalidní vozík pro Hanryho.

Henry / Zdroj: goodhouse.ru

Objednala mu osobní zařízení a s ním se Henry trochu podobá dětskému bicyklu s doplňujícími kolečky. Přístroj ale pudlovi vůbec nebrání v pohybu.

Henry / Zdroj: irishcentral.com

Během dvou let paní již třikrát změnila opotřebované pneumatiky na kočárku domácího mazlíčka, tak aktivní životní styl on vede.

Henry / Zdroj: irishcentral.com

„Upřímně řečeno, myslím, že si ani neuvědomuje, že je jiný, a to ho v žádném případě neodradí, teď v tom vidí jen část sebe sama.“

Henry / Zdroj: goodhouse.ru

Sharon se rozhodla, že s Henrym budou schopni splatit dluh společnosti, pokud on bude pracovat jako pes terapeut něco jako emoční podpora pro dětí.

Sharon a Henry / Zdroj: YouTube

Nyní Henry pomáhá dětem ve škole a časem Sharon plánuje otevřít pro pudla vlastní „psychologickou podporu“.

PSALI JSME: ŽENA SE ROZHODLA POMOCT OPUŠTĚNÉMU ŠTĚNĚTI: NEMOHLA ALE POCHOPIT, CO TO ZA FIALOVÉ SKVRNY MÁ NA TĚLE

PŘIPOMÍNÁME: MUŽ UVIDĚL RÁNO VE SVÉ VANĚ MEDVĚDA A BYL TÍM OHROMEN: ZDÁ SE, ŽE ZVÍŘE TO NEDĚLA POPRVÉ

Share