Lukáš Pollert uvedl, že SPD může zastavit covid, pokud bude ve vládě: Tomio Okamura na sociálních sítích odpověděl bývalému sportovci

Lékař a bývalý vodní slalomář Lukáš Pollert na sociálních sítích uvedl, že v případě vítězství ve volbách hnutí SPD koronavirus by zmizel. Kromě toho by SPD zvládla zrušit tzv. green deal. Tomio Okamura prohlásil, že Pollert má pravdu. Informuje o tom web idnes.cz.

„Pokud by byla součástí vlády SPD, je šance zastavit Green Deal (zdražování aut či energií). Covid by také zmizel,“ prohlásil lékař.

Lukáš Pollert / Zdroj: youtube.com

Předseda SPD Tomio Okamura tento příspěvek sdílel a dodal, že bývalý sportovec má pravdu.

Pollert dlouhodobě vystupoval proti opatřením v souvislosti s covid-19 a tvrdíl, že kolem koronaviru je příliš velká panika. Mimo jiné zdůraznil, že by mohlo dojít k řazení lidí do dvou kategorii, kteří vakcínu dostali a kteří nikoliv.

Tomio Okamura / Zdroj: youtube.com

Hnutí SPD v předvolebních průzkumech má velké šance dostat se znovu do Sněmovny. Dle lídra strany už nechtějí být v opozici a usilují o získání vlády.

Koalici by mohli vytvořit s hnutím ANO. Nemohou se ale sejít v otázce zákonu o všeobecném referendu.

PSALI JSME: BABIŠ TVRDÍ, ŽE KORONAVIRUS KONČÍ: EXPERTI TVRDÍ OPAK A VARUJÍ PŘED ZHORŠENÍM SITUACE

PŘIPOMÍNÁME: KALOUSEK JE ZPĚT VE SNĚMOVNĚ: BÝVALÝ PŘEDSEDA TOP 09 PROZRADIL JAKOU FUNKCI TAM VYKONÁVÁ A CO ZA TO DOSTÁVÁ

Share