Lucie Vondráčková prozradila, že tetu Helenu neviděla 20 let: Promluvila i o vztahu se svým exmanželem

Zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková prozradila, že svou tetu zpěvačku Helenu Vondráčkovou neviděla asi dvacet let. Podle ní jim to tak zařídil osud. Promluvila také o vztahu se svým bývalým manželem Tomášem Plekancem, s nímž má dva syny. Píše o tom server iDnes.cz.

Před 19 lety se Helena Vondráčková vdala, jejím manželem se stal podnikatel Martin Michal. Proti tomuto manželství se tehdy vyslovili její otec a její bratr Jiří, který je otcem Lucie Vondráčkové.

Helena Vondráčková / Zdroj: youtube.com

Poté se vztahy v jejich rodině zhoršily. Helena je sice pro Lucii tetou, ale neviděli se už asi dvacet let. Lucie už nehodlá nic měnit, podle svých slov každá z nich jde svou vlastní cestou.

„Tak nějak nám to osud zařídil,“ řekla Lucie Vondráčková v pořadu Povídej na TV Prima. Kdysi pro ni byla teta vzorem, podle jejího názoru je legendární českou zpěvačkou.

Lucie Vondráčková / Zdroj: youtube.com

Řekla také, že si nevybrala cestu zpěvačky, je herečkou a dlouho hrála v divadlech. Ale zpívání se stalo součástí její cesty.

Zpěvačka a herečka promluvila i o vztahu se svým bývalým manželem. Rozvedli se před třemi lety, spory tehdy trvaly dlouho.

Tomáš Plekanec / Zdroj: youtube.com

„Rozpad rodiny byl pro mě jako těžký otřes mozku. Tehdy se mi zhoupla půda pod nohama,“ přiznala Lucie Vondráčková. Teď už nechce mluvit o rozvodu, všechny otázky byly vyřešeny.

Podle ní mají nyní dobré vztahy. Projednali i otázky, které se týkaly výchovy jejich dvou synů.

Lucie Vondráčková / Zdroj: youtube.com

Před časem byl jejím partnerem moderátor Petr Vojnar, ale jejich vztah skončil. Říká, že umí být sama. Zdá se, že teď to pro ni není priorita. „Toho pravého ani nehledám,“ uvedla Vondráčková.

PSALI JSME: SIMONA KRAINOVÁ UKÁZALA SVÉHO SYNA: MODERÁTORKA PROZRADILA, JAK SI VYDĚLAL PENÍZE

PŘIPOMÍNÁME: NEUVĚŘITELNĚ PODOBNÁ: VÉVODKYNĚ Z CAMBRIDGE MÁ DVOJNÍKA

Share