Lucie Vondráčková považovala Tomáše Plekance za životní lásku: Promluvila také o vztahu s tetou Helenou Vondráčkovou

Zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková v poslední době hodně pracuje a její život se mění. Nedávno promluvila o své tetě zpěvačce Heleně Vondráčkové a svém bývalém manželovi hokejistovi Tomáši Plekancovi. Píše o tom portál TN.cz.

Fanoušci Lucie Vondráčkové vědí, že je neteří zpěvačky Heleny Vondráčkové. Herečka a zpěvačka nedávno v pořadu Život ve hvězdách promluvila o svém vztahu s tetou.

Lucie Vondráčková / Zdroj: youtube.com

Kdysi ji obdivovala, ale teď nevěří, že by se ještě někdy mohly setkat. Pro ni to už není aktuální téma. Naučila se spoustu věcí a řekla jedno pravidlo, kterým se snaží řídit.

„Kde jsou dveře zavřené, tam se člověk nemá dobývat,“ řekla Lucie Vondráčková. Dodala, že nejde jen o rodinné příslušníky, ale také o spolupracovníky.

Lucie Vondráčková / Zdroj: youtube.com

Promluvila také o svém bývalém manželovi Tomáši Plekancovi. Vzali se v roce 2011 a zpěvačka si tehdy myslela, že to bude láska na celý život.

Manželé se však rozvedli a nyní manželkou Tomáše Plekance je tenistka Lucie Šafářová. Zpěvačka měla v poslední době také nový vztah, jejím partnerem byl moderátor Petr Vojnar.

Lucie Vondráčková / Zdroj: youtube.com

Teď o lásce a vztazích moc nepřemýšlí, nechává to osudu. Dostala také otázku, zda svého bývalého manžela považovala za životní lásku.

„Určitě, protože nám osud nadělil takhle v této konstelaci naše dva syny, takže si myslím, že to už nikdo nezmění,“ odpověděla Lucie Vondráčková.

Lucie Vondráčková / Zdroj: youtube.com

Nyní jí také trochu chybí Kanada, kde žila se svou rodinou. Doufá, že v budoucnu tam ještě poletí, protože tam na ni čekají zajímavé scénáře, mohla by hrát nějaké role.

PSALI JSME: AGÁTA HANYCHOVÁ UKÁZALA, JAKÉ FOTKY POSÍLÁ SVÉMU PARTNEROVI: VYVOLALO TO BOUŘLIVOU REAKCI NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH, FANOUŠCI JI KRITIZOVALI

PŘIPOMÍNÁME: JE STÁLE VE SKVĚLÉ KONDICI: 81LETÝ AL PACINO SI ZATANČIL PŘI PROCHÁZCE V BEVERLY HILLS

Share