Lucie Bílá ukázala fotky svých rodičů: fanoušci teď vidí, po kom zdědila svou krásu

Zpěvačka Lucie Bílá na svém Instagramu zveřejnila několik fotografií se svými rodiči. Pod podobnými fotografiemi píše o lásce k matce a otci. Ale fanoušci díky tomu mohou také vidět, po kom zdědila svou krásu. Píše o tom server Šíp.

Lucie Bílá čas od času zveřejňuje fotky se svými rodiči na sociálních sítích. Někdy na Facebooku nebo Instagramu o nich něco řekne.

Tak například jednou prozradila, že se její rodiče vzali 14. června 1960 a že spolu žili 55 let. Nosí také otcův snubní prsten, který jí dal. Představuje okamžik, kdy její matka navlékla tento prsten na prst jejího otce.

Ukázala také jednu starou společnou fotku svých rodičů. Její fanoušci okamžitě začali psát, že je vidět, po kom zdědila svůj vzhled.

„To je nádhera. Po tatínkovi rysy a po mamince podoba. Jste úžasná,“ řekla jedna její fanynka.

Láska jejích rodičů byla opravdu dlouhá, ale sama takové štěstí neměla. Zpěvačka měla několik vztahů a dvakrát byla vdaná, ale obě tato manželství skončila. Ale teď už je spokojená se svým současným vztahem.

PSALI JSME: DVĚ RESTAURACE V PRAZE DOKÁZALY OBHÁJIT MICHELINSKOU HVĚZDU: ŠÉFKUCHAŘ RADEK KAŠPÁREK MÁ OBŘÍ DŮVOD K RADOSTI

PŘIPOMÍNÁME: VERONIKA ŽILKOVÁ SE NECHALA PŘEOČKOVAT TŘETÍ DÁVKOU PROTI KORONAVIRU: TO VYVOLALO BOUŘLIVOU REAKCI NA JEJÍCH SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

Share