Lucie Bílá promluvila o svém úspěchu: Známá zpěvačka také prozradila, že si pořídila nový dům

Známá zpěvačka Lucie Bílá už dlouhá létá vystupuje na České hudební scéně, a je v tom velice úspěšná. Za svoji kariéru získala až 20 ocenění Český slavík, a i ve svých 55 letech se snaží pravidelně psát nové hity.

Lucie Bílá/Zdroj: instagram.com

Portálu Extra Lucie řekla, jak se jí podařilo se stat tak úspěšnou zpěvačkou. Podle jejich slov, je to jen shoda okolnosti, ale také jí moc pomohlo to, že hudbu celý život milovala.

Lucie také řekla, že sama neví, jak se jí podařilo se stat natolik úspěšnou zpěvačkou, ale Bílá je v dnešní době jistá, že všechno udělala správně. Po koronavirové pandemii Lucie je velice šťastná, protože může znovu vystupovat před diváky.

Lucie Bílá/Zdroj: instagram.com

Ladění koncerty zpěvačka miluje, protože dávají jí obrovské množství energie. “Na jevišti jsem skutečně nejšťastnější,” řekla zpěvačka. Nedávno Lucie si také pořídila dům, který se nachází v Otvovicích.

Zmíněnému portálu řekla, že bydlet tam neplánuje, protože si koupila ho jen proto, aby pořídila služby lidem. V domě plánuje udělat kadeřnictví, posilovnu a relaxační zónu, ve které lidi budou odpočívat.

Lucie Bílá/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: JAN NEDVĚD OSLAVIL SVÉ PĚTASEDMDESÁTÉ NAROZENINY: JAK SE CÍTÍ ZNÁMÝ ZPĚVÁK PO ODCHODU SVÉHO BRATRA FRANTIŠKA

PŘIPOMÍNÁME: VOJTĚCH Z BRNA NEPŘÍJEMNĚ PŘEKVAPIL POROTU SUPERSTAR NEJEN SVÝM ZPĚVEM, ALE I SVÝM CHOVÁNÍM: MLADÝ ZPĚVÁK DOKONCE URAZIL MONIKU BAGÁROVOU

Share