Vojtěch z Brna nepříjemně překvapil porotu SuperStar nejen svým zpěvem, ale i svým chováním: Mladý zpěvák dokonce urazil Moniku Bagárovou

Pěvecké show SuperStar už vidělo obrovské množství soutěžících, kteří jsou velice talentovaní. Někdy se objevují tací, kdo talentu nemá, ale mají značné sebevědomí.

Jedním z takových byl i Vojtěch z Brna, který se rozhodl zazpívat písničku od Nirvany Smells Like Teen Spirit. Před porotou vyšel s kytarou, a na začátku působil jako úžasný muž, který dokonce měl i malou dcerku, která mu moc fandila v zákulisí.

Vojtěch z Brna/Zdroj: tn.nova.cz

Bohužel ale vystoupení mladého zpěváka nebylo úplně skvělým, což mu porota i řekla po jeho vystoupení. Vojtěch ale myslel jinak, a začal střílet ostrými, a dokonce urazil známou zpěvačku Moniku Bagárovou.

Po prohlášení poroty o tom, že vystoupení Vojtěcha nebylo moc dobrým, mladý muž Monice řekl: “To byl právě záměr, aby to pochopil jen ten, kdo slyší správně.”

Porota show SuperStar/Zdroj: tn.nova.cz

Bagárovou takový vzkaz šokoval, a zpěvačka se zeptala: “Takže chceš říct, že jsem hluchá jako poleno?” Začínající zpěvák odpověděl: “Možná jo,” čímž ještě víc šokoval porotu show SuperStar.

O jeho chování a vystoupení řekla i kolegyně Moniky Patricie Pagáčová, která řekla, že je konsternovaná nejen jeho vystoupením, ale u chováním. Na všechny vzkazy od poroty Vojtěch z Brna reagoval nepřívětivě.

Patricie Pagáčová/Zdroj: tn.nova.cz

PSALI JSME: V DNEŠNÍ DOBĚ MONIKA ABSOLONOVÁ JEN ZÁŘI: KOLIK KIL ZHUBLA ZNÁMÁ ZPĚVAČKA PO ROZCHODU SE SVÝM MANŽELEM

PŘIPOMÍNÁME: JAN NEDVĚD OSLAVIL SVÉ PĚTASEDMDESÁTÉ NAROZENINY: JAK SE CÍTÍ ZNÁMÝ ZPĚVÁK PO ODCHODU SVÉHO BRATRA FRANTIŠKA

Share