Láska na první pohled existuje: Jak Jan Rosák se seznámil s Jiřinou

73letý známý moderátor Jan Rosák je přímým důkazem toho, že láska na první pohled existuje. Portálu Sedmička spolu se svou manželkou Jiřinou popsali, jak se seznámili.

Jan Rosák s manželkou Jiřinou/Zdroj: zivotvcesku.cz

Rosáka s jeho manželkou ve dnešní době považuji jako nejstabilnější hvězdný pár. Jejich vztah už trvá více než 40 let. Pár se seznámil ve svém minulém pracovním prostředí, v rádiu.

Podle slov Jiřiny, poznali se v hlasatelně stanice Praha. Jiřina poprvé uviděla svého budoucího manžela v roztrhaných džínách a také když byl vousatý. Rosák se seznámil se svou budoucí partnerkou v jiné situaci.

Jan Rosák/Zdroj: youtube.com

“Jeden kamarád mi řekl: ‘Už jsi viděl tu kočku, která sedí na Praze v inspekci?’,” uvedl Rosák, který potom se šel podívat na novou kolegyni, kterou byla Jiřina.

Podle jejich slov, měli svatbu po tříměsíčním vztahu, a spolu už jsou 43 let. Rosák uvedl, že spolu nejenom žijí, ale i pracuji, protože jeho partnerka mu píše scénáře pořadu.

Jan Rosák s manželkou Jiřinou/Zdroj: blesk.cz

PSALI JSME: „ZANEDLOUHO DARUJEME ŽIVOT DRUHÉ LIDSKÉ BYTOSTI“: MODERÁTORKA A ZPĚVAČKA EMMA SMETANA NA INSTAGRAMU UKÁZALA TĚHOTENSKÉ BŘÍŠKO A POPSALA IDYLKU NA BALI

PŘIPOMINAME: MODERÁTOR LIBOR BOUČEK SDÍLEL DOJEMNOU ZPRÁVU, KTEROU SPOLEČNĚ S MANŽELKOU NĚKOLIK MĚSÍCŮ TAJILI: „TOHLE CHCI NAPSAT JAKO NEJUPŘÍMNĚJŠÍ VYJÁDŘENÍ OBDIVU A FASCINACE“

Share