Letos Víta Rakušana čeká oslava sedmého výročí svatby: Ministr prozradil svůj recept na šťastné manželství

Šéf resortu vnitra Vít Rakušan má hodně práce. V posledních měsících vláda řešila migrační krizi, do Česka dorazilo mnoho uprchlíků z Ukrajiny. V kariéře se může ministr opřít o své politické zkušenosti. Ale samozřejmě ho podporuje i jeho milující manželka Marie. Politik prozradil, jaký má recept na šťastné manželství. Píše o tom server ŽivotvČesku.cz.

Vít Rakušan a jeho partnerka Marie se vzali v roce 2015. O dva roky později se jim narodil syn Matěj a v roce 2020 syn Jonáš. Šéf resortu vnitra je ale trojnásobným otcem, z minulého manželství má ještě dceru Agátu.

O své současné manželce říká, že by bez ní nemohl dělat svou současnou práci. Jiskra mezi nimi podle něj přeskočila už dávno, bylo to na jednom volejbalovém turnaji, tehdy měli první rande.

Manželku ale znal už od doby, kdy společně studovali na gymnáziu. Tehdy ale nepřemýšleli o tom, že by někdy v budoucnu mohli společně založit rodinu.

Za pár měsíců mohou manželé oslavit sedmé výročí svatby. Jsou šťastní a ministr má svůj recept na dobrý vztah.

„Recept na ideální manželství? Najít si trpělivou a tolerantní ženu. Není to se mnou lehké,“ řekl pro Život v Česku Vít Rakušan.

Dodal, že nyní má své nejtěžší pracovní období, ale na druhou stranu jeho manželka má nyní stejně těžké manželské období. Věří ale, že to zvládnou. Pravděpodobně budou v budoucnu mít více času, který budou moci trávit spolu.

PSALI JSME: DAGMAR PATRASOVÁ PO AUTONEHODĚ: CO JÍ HROZÍ ZA ODMÍTNUTÍ DECHOVÉ ZKOUŠKY

PŘIPOMÍNÁME: JAKÝ VZKAZ POSLAL ŠTEFAN MARGITA SVÉ MANŽELCE K PERLOVÉ SVATBĚ: “AŤ UŽ JSI BRZO DOMA”

Share