Kurýrka ohromila svým chováním ženu: zpívala před jejími dveřmi

Kurýrka z Amazonu se stala hvězdou na tiktoku za svůj úžasný a dobrý čin. Zazpívala zákazníci radu, která jí jednou může zachránit život.

Kurýrka ohromila svým chováním ženu/ Zdroj: tiktok

Klientka zveřejnila video docela vtipného případu ve svém tiktok _jesshopehuse. Video získalo více než 3,7 milionů zhlednutí. Lidé se shodli, že kurýrka udělala opravdu užitečný čin.

Na začátku videa můžete vidět pracovníci, jak kráčí ke dveřím klientky. Z ničeho nic začne zpívat.

Kurýrka ohromila svým chováním ženu/ Zdroj: tiktok

„Ahoj Jennifer, doufám, že máš krásné pondělí. Na vašem domě nejsou žádné tabulky, kde je uvedeno číslo. A váš domov je opravdu těžké najít. Je to nebezpečné. Co když potřebujete záchrannou službu a zdravotníci se ve vašem okolí neorientují? Hezký den!“ zpívala kurýrka.

Kurýrka ohromila svým chováním ženu/ Zdroj: tiktok

Autorka videa s touto nečekanou radou od kurýrky souhlasila. Vysvětlila, že se nedávno přestěhovala a nevěnovala tomu pozornost. A musela by! Lidé, kteří video komentovali s tím souhlasí:

„Jsem zdravotník v důchodu. Má 100% pravdu. Umístěte značky s čísly poblíž vašeho domu a na poštovní schránku. Nebo jen uveďte to někde na domě barvou.“

„Ne všichni hrdinové nosí pláštěnky! Vynikající služba.“

@_jesshopehuse

We just moved in and this happened today…she’s not wrong though. Guess I need to get some house numbers. #amazondelivery

♬ original sound – Jessica Huseman

PSALI JSME: VNÍMAVÁ MATKA SI NA FOTCE U DÍTĚTE VŠIMLA PODIVNOU SKVRNU: VYHLÁSILA POPLACH A TÍM ZACHRÁNILA SYNA

PŘIPOMÍNÁME: EVA BUREŠOVÁ UPŘÍMNĚ PROMLUVILA O VZTAHU S PŘEMKEM FOREJTEM: VZKAZ VŠEM, KTEŘÍ O VZTAHU NA DÁLKU POCHYBUJÍ

Share