Kubek poděkoval Landovi za kampaň: co šéf České lékařské komory poradil antivaxerům

Šéf České lékařské komory Milan Kubek komentoval fotomontáže, na kterých Daniel Landa či Lubomír Volný změnili názor a nechali se naočkovat proti koronaviru. Odborník Landovi poděkoval, i když ironicky. Píše o tom CNN Prima NEWS.

Memy, na kterých přesvědčení antivaxeři přesvědčují o tom, že by se lidé nakonec měli očkovat, jsou nyní hitem na internetu. Jedná se ale o vtip a z Landy či Volného si jen dělají legraci.

Milan Kubek / Zdroj: youtube.com

„Já chtěl panu Landovi poděkovat za tuto kampaň, teď jste mi zkazil radost,“ prohlásil Kubek, s tím, že očkování je dobrou věcí a doporučuje příznivcům zpěváka to udělat tajně jako v Americe a pak dál demonstrovat.

Lidé by tak neohrožovali ostatní kolem sebe. Rovněž vyzývá, aby vyla dodržována protiepidemická opatření.

Milan Kubek / Zdroj: youtube.com

Kubek zdůraznil, pokud nebudeme pravidla respektovat, tím déle tady s námi nákaza bude a nevrátíme se k normálnímu životu.

Lubomír Volný také promluvil o situaci a říká, že kampaň je postavena na lži, i když to někdo považuje za vtipné.

Daniel Landa / Zdroj: youtube.com

Daniel Landa rovněž označil obrázky za lež a dodal, že se jedná o protiprávné jednání. Následně ale příspěvek změnil na: „Tak jo, na tetanus, choleru, tyfus, meningoc jsem očkovanej. Ale nejsem tečkovanej.“

Zpěvák také dodal, že podobné vtipy mu vůbec nevadí. Výtky má ale k těm, kdo tvrdí, že je to pravda. Podobné případy slibuje právně řešit.

PSALI JSME: ROMAN PRYMULA A ONDŘEJ DOSTÁL TVRDÍ, ŽE NOUZOVÝ STAV NENÍ NUTNÝ: PODLE NICH BY BYLO POTŘEBNÉ ZNOVU VRÁTIT PCR TESTY

PŘIPOMÍNÁME: PANDEMICKÝ ZÁKON BY MOHL BÝT PRODLOUŽEN AŽ DO ROKU 2023: NAVRHUJE TO MINISTERSTVO ZDRAVOTNICTVÍ S MOŽNOSTÍ ROZŠÍŘIT SEZNAM OPATŘENÍ, KTERÁ MOHOU BÝT ZAVEDENA

Share