Která kniha se vám líbí nejvíc: Vybraná kniha prozradí, co vás čeká v nejbližší budoucnosti

Která kniha vás nejvíce zaujala?

Test/Zdroj: zyttia.org

№ 1

Všechna rozhodnutí musíte učinit vy. Dejte si čas a prostor, abyste našli odpovědi v sobě. Nyní můžete být obklopeni velkým množstvím vnějších vlivů, což vám může narušit poslech vašeho srdce.

Možná teď potřebujete jen tichý a klidný pokoj, pero a papír na psaní vašich myšlenek a snů. Potřebujete mír a prostor, kde můžete slyšet vnitřní pobídky našich srdcí, a pro každého z nás to může znamenat něco zvláštního. Je důležité dát si čas a prostor na poslech svého vnitřního hlasu.

№ 2

Na svůj život se můžete podívat novým způsobem. Není třeba se bát neznámého. Strach vzniká, když se bojíme ztráty toho, k čemu jsme připoutáni. Často zapomínáme, že jsme přišli na tento svět bez všeho, co máme. Naše tělo je také naším darem. Je však také užitečné si uvědomit, že nám nikdy nedávají žádné problémy, s nimiž byste se nemohli vypořádat.

Pokud se cítíte nejistě ve svém fyzickém nebo emocionálním porozumění, představte si kolem sebe ochrannou energetickou bublinu. Můžete si také představit, že jste neviditelní pro ty, kteří vám mohou ublížit.

№ 3

Buď máte chuť začít všechno od nuly, nebo musíte začít znovu kvůli nedávným selháním.

Jakákoli nová cesta nakonec poslouží jako něco dobrého pro váš růst a přiblíží vás k vašemu cíli. Začněte svou cestu příjemným vzrušením, láskou a důvěrou. Prvním krokem je jednoduše si dovolit začít něco nového.

№ 4

Je přirozenou tendencí soustředit se na to, co nám chybí: peníze, volný čas, odpočinek, trochu luxusu, dobré jídlo nebo snad i nejlepší zaměstnání a příznivější životní podmínky.

Pokud máte pocit, že vám něco chybí, a nyní jste v tom pocitu uvíznutí, zkuste změnit svou energii a pozornost. Buďte vděční za všechno, co máte.

PSALI JSME: VYBRANÁ VÁMI KARTA PROZRADÍ, CO VÁS ČEKÁ V NEJBLIŽŠÍ BUDOUCNOSTI

PŘIPOMÍNÁME: KTERÁ SE VÁM LÍBÍ NEJVÍC: VYBRANÁ VÁMI MEDÚZA ODHALÍ DOMINANTNÍ CHARAKTEROVÉ VLASTNOSTI

Share