Kolemjdoucí zvedl rozbitou pohovku na ulici a nelitoval. Koneckonců, nález uvnitř je portálem do pohodlné budoucnosti

Čínský obyvatel vystoupil před svým domem a okamžitě zbohatl. Jak? Je to jednoduché – muž se prostě musel podívat na nábytek někoho jiného vyhozený na ulici.

Starý nábytek/Zdroj: medialeaks.ru

Když se po okolí procházel obyvatel čínské provincie Šan-tung, který si přál zůstat v anonymitě, stále nevěděl, s čím se vrátí domů.  Po cestě muž našel pohovku vyhozenou na ulici.

Starý nábytek/Zdroj: medialeaks.ru

Jako majitel malé firmy se místní obyvatel rozhodl, že ponechaný nábytek může být pro něj stále užitečný. Ačkoli pohovka, kterou muž objevil, byla poškozena sluncem a deštěm, když byla venku, muž stále riskoval, že ji zvedne.

Podle šťastlivce bylo dřevo z pohovky stále použitelné, a tak si nález bez váhání vzal pro sebe. A ne nadarmo – spolu se starou pohovkou byl v domě cenný bonus.

Věci/Zdroj: medialeaks.ru

K rozebrání kusu nábytku místní podnikatel měl trochu práce. Muž vytáhl potřebné nářadí a začal pracovat, když se mu u nohou najednou objevila podivná pletená taška – vypadla při demontáži pohovky.

Muž samozřejmě se podíval dovnitř.  Překvapení místního obyvatele nebylo nijak omezeno – v kabelce ležel nejen velký balík bankovek a účtenek s depozity, ale také zlato. Kolik peněz tam bylo, se muž rozhodl nezveřejňovat.

Pravděpodobně bývalý majitel schoval peníze do nábytku, a když se ho rozhodl zbavit, prostě zapomněl vyprázdnit svůj domácí trezor.

Zlato/Zdroj: medialeaks.ru

Nový majitel pohovky nevěřil vlastním očím, protože vůbec nečekal, že něco takového najde, a ani nedoufal, že z nábytku získá více než dřevo.

Muž okamžitě zavolal svému bratrovi a pověděl příbuznému o nálezu. Oba muži společně učinili zodpovědné rozhodnutí: všechno si neponechají pro sebe, ale opravdu se chtějí pokusit najít právoplatného vlastníka bohatství.

“Stále to není naše, proto si samozřejmě nemůžeme přivlastnit peníze pro sebe,” – připustil šťastný muž.

Nyní se muži aktivně snaží najít bývalého majitele pohovky, který pravděpodobně přísahal, že už nebude schovávat peníze v nábytku.

PSALI JSME: NEVĚSTA SI KOUPILA ŠATY A NYNÍ VYPADÁ JAKO STROM, NA KTERÉM ROSTOU PENÍZE: HOSTÉ BYLI PŘEKVAPENI, PROTOŽE NIC TAKOVÉHO JEŠTĚ NIKDY PŘEDTÍM NEVIDĚLI

PŘIPOMÍNÁME: „JAK JSI MOHLA. KDE MOHU ZÍSKAT TAKOVÉ PENÍZE,“ KŘIČEL MUŽ. „BUDE TI TO JEDNO, ALE JÁ BUDU NUCEN VRACET DLUHY“

Share