Kolemjdoucí si špinavou kočku nevšímali, ale trpělivě čekala na svou šanci: Láska a péče ji změnily k nepoznání

Hurikán téměř zabil toulavou kočku. Ale měla štěstí, že potkala Člověka. Láska a péče ji změnily k nepoznání.

V listopadu loňského roku jela Blessie Mae Ayalde se svým otcem na motorce ulicemi Filipín zničenými po hurikánu, když si najednou všimla kotě ležící v blátě.

Tajfun zabil mnoho toulavých zvířat a Blessie si myslela, že ta ubohá kočička je jednou z nich. Ale najednou se pohnula.

Alon / Zdroj: thedodo.com

Blessie se přiblížila a kotě k ní přistoupilo. Zamňoukalo a začalo se třít o ruku, jako by tu dívku znalo už dlouho. Filipínce se srdce sevřelo, ale v tu chvíli nemohla vzít kočku s sebou a byla nucena zvíře nechat na ulici.

Celou noc nemohla Blessie spát kvůli tomuto nešťastnému zvířeti. Ráno spěchala na místo, kde opustila nalezence. Naštěstí kotě nikam nešlo. Vypadalo slabě a nemocně a zjevně potřebovalo pomoc.

Alon / Zdroj: thedodo.com

Blessie přinesla kotě, které pojmenovala Alon, domů, vykoupala ho, a začala léčit a krmit stříkačkou.

Alon / Zdroj: thedodo.com

Naštěstí kotě přežilo. Každý den přibývalo na váze a zvyklo si na nový domov. Ukázalo se, že je to veselý mazlíček, připravený celý den běhat a skákat jako klokan. Alon také vždy žádala pozornost své majitelky a hlasitě mňoukala, pokud ji nedostávala.

Změnilo se nejen chování kočky, ale také její vzhled. Péče a pozornost to dokázaly. Pod vrstvou špíny se skrývala bílošedá srst.

Alon / Zdroj: thedodo.com

V této krásce už nebylo možné rozeznat hubené nemocné kotě ležící v blátě. Alon našla nový život v rodině, kde je skutečně milována.

Alon / Zdroj: thedodo.com

Láska a péče mohou dělat zázraky!

PSALI JSME: TOULAVÁ KOČKA ŠKRÁBALA OKNO BĚHEM SNĚHOVÉ BOUŘE A POŽÁDALA O POMOC

PŘIPOMÍNÁME: KDYŽ NEMOCNÉ KOTĚ OPUSTILA MAMINKA KOČKA, NA POMOC PŘIŠLI HODNÍ LIDÉ: NYNÍ ZVÍŘE SE ZMĚNILO K NEPOZNÁNÍ

Share