Když nemocné kotě opustila maminka kočka, na pomoc přišli hodní lidé: nyní zvíře se změnilo k nepoznání

Laura z Castle Donington, Anglie, dostala zprávu od své kamarádky o kočičce bez domova, která potřebuje pomoc. Jak se ukázalo, dítě se dostalo na pozemek sousední farmy.

Kotě / Zdroj: kursk.sm.news

„Byla tak malá, že se zdálo, že kočka-matka nejspíš opustila dítě. Pětitýdenní drobek byl celý pokrytý blechami a měl vředy na očích. Kotě vyžadovalo naléhavou pomoc,“ svěřila se Laura.

Muž, který kotě našel, ho nemohl nechat u sebe, ale požádal o pomoc. Laura samozřejmě že hned běžela na pomoc

Kotě / Zdroj: kursk.sm.news

„Zapsala jsem kotě k veterináři a okamžitě jsem ho tam odvezla. Byla mnohem menší, než jsem očekávala — celou cestu kotě mňoukalo.“

Kůže a kosti – jinak o tomto drobku neřeknete. U holčičky zjistili infekci horních cest dýchacích. Zpočátku se kotě chovalo velmi opatrně, ale pak si uvědomilo, že těmto lidem může důvěřovat. Holčička skoro celý den prospala, jako by doháněla ztrátu energie a pohody.

Kotě / Zdroj: kursk.sm.news

„Prvních pár nocí bylo bezesných, protože kotě potřebovalo pravidelné krmení. Moc jsme si přáli, aby se zvíře co nejrychleji zotavilo, „ svěřila se Laura.

Kotě podstoupilo léčbu proti blechám a chřipce. Oči začaly vypadat mnohem lépe, váha se normalizovala a co je nejdůležitější, byla spousta energie! Za pouhých 6 dní se roztomilá kočička téměř zdvojnásobila.

Kotě / Zdroj: kursk.sm.news

Laura byla tak fascinována touto malou nádherou, že si okamžitě uvědomila, že se s ní nemůže rozloučit.

„Můj manžel Lewis souhlasil, že si vezmeme kotě za předpokladu, že se bude jmenovat Riley,“ směje se Laura.

Kotě / Zdroj: kursk.sm.news

Za pár týdnů už Riley mohla vylézt na vysokou postel svých pánu. Svou přítomností „okupovala“ celý dům. Zdá se, že toto kotě se cítilo jako vedoucí v domácí kanceláři!

Kotě / Zdroj: kursk.sm.news

„Teď je holčičce asi čtyři měsíce, je to opravdová rebelka! Riley se usmívá na všechny členy rodiny a ráda leze k naší kočce Fleece,“ říká Laura.

Kotě / Zdroj: kursk.sm.news

PSALI JSME: NA ULICI SEDĚLO NEOBVYKLÉ KOTĚ, ZE VŠECH SIL PIŠTĚLO A SNAŽILO SE NA SEBE UPOZORNIT

PŘIPOMÍNÁME: CHLAP SI VZAL Z ULICE KOTĚ, ALE NEVĚDĚL, JAK NA NĚJ FENKA ZAREAGUJE: VIDEO Z JEJICH PRVNÍHO SETKÁNÍ

Share