Kocour odešel z domu a vrátil se s poznámkou kolem krku. Po přečtení majitelka spěchala připojit odpověď na kocoura

Majitelka nechápal, kam její kocour neustále odchází, dokud se nevrátil s poznámkou na límci. Po přečtení si žena uvědomila: chlupatý má tajný osobní život. Nyní je kocour poštovním holubem, který jí od sousedky přináší zajímavosti o její životě.

Kocour/Zdroj: medialeaks.ru

Když se kocour uživatelky TikTok jessicatvoiceoverova vrátil domů po dlouhé procházce, majitelka si všimla na jeho krku kus papíru. Při bližším pohledu si žena uvědomila, že je to poznámka.

Kocour/Zdroj: medialeaks.ru

„Ahoj! V tomto modrém límci vypadám skvěle! Jaké je moje jméno? Paní, kterou každý den navštěvuji, mi říká George. Odpovězte mi prosím,“ bylo napsané v poznámce.

Kocour/Zdroj: medialeaks.ru

Jessica spěchala napsat odpověď ženě, která byla zjevně její sousedkou.

„Děkuji! Jmenuji se Calvin, ale moje lidská matka mi říká Babbas. Narodil jsem se v listopadu loňského roku a jsem Mexičan, takže španělštině velmi dobře rozumím. Děkuji, že jste mě nakrmila. Moje matka se vždy obává, že mám hlad,“ – napsala majitelka.

Poznámka/Zdroj: medialeaks.ru

Žena si předtím všimla, že její kocour často někde byl, ale neměla ani podezření, že v tuto chvíli navštěvuje nějakou dámu.

Tím však překvapení nekončí. Jessica brzy dostala odpověď. V nové poznámce žena řekla, že je ráda, že konečně zjistila skutečné jméno kocoura, a objasnila, že Calvin k ní nechodí za dobrotami.

Poznámka/Zdroj: medialeaks.ru

„Ahoj! Calvin je skvělé jméno! Jsem ráda, že ho pár dní neuvidím, protože má svůj vlastní dům. Jsem kočičí dáma a mám několik koček. Mám také kočku Felixe a Calvin chodí za ni“

Kocour a kočka/Zdroj: medialeaks.ru

Majitelka byla překvapena. Ani si nepředstavovala, že kocour odchází z domova za svou láskou.

PSALI JSME: KŘIČEL JSEM NA ZLOMYSLNÉHO KOCOURA: NAKONEC SE ALE UKÁZALO, ŽE NÁM ZACHRÁNIL ŽIVOT

PŘIPOMÍNÁME: MAJITELKA V NOCI ZASLECHLA SRDCERVOUCÍ „MŇOUKÁNÍ“ A SITUACE V JEJÍ DOMĚ VYVOLÁVALA NEKLID: KONECKONCŮ ZJISTILA, ŽE ZVUKY NEVYDÁVÁ JEJÍ KOCOUR

Share