Dívka požádala o ruku chlapa na focení, ale všechno nešlo podle plánu: fotografka pripravila zákerný plán

Dívka z Kanady chtěla svého partnera překvapit a požádat o ruku, ale když stala na jedno koleno, všechno nešlo podle plánu. Když ten prsten viděl, muž nemohl zadržet své emoce, protože pochopil: on a jeho milovaná trpěli zákeřným plánem fotografa, který, zdá se, udělal svůj nejlepší snímek.

Pár/Zdroj: medialeaks.ru

Savi Nukala z Vancouveru v červenci 2020 se rozhodla udělat své lásce Sharatu Reddy překvapení – piknikové focení, během čehož plánovala požádat ho o ruku. Aby zachytit tento okamžik, dívka se obrátila na fotografku Mirandu Anderson, která souhlasila, že se s ní a jejím přítelem setká v parku.

„Savi mě kontaktovala několik měsíců před focením a řekla, že se chystá požádat o ruku svého přítele,“ – řekla Miranda.

Savi řekla Sharatovi, že v parku je naplánováno obyčejné focení, zatímco s Mirandou diskutovala o všech detailech a zvláštním signálu fotografky, který by naznačoval, že je čas stát na jedno koleno.

Když nastal dlouho očekávaný den, pár dorazil na nádherně vyzdobené místo s květinami, šampaňským a piknikovou přikrývkou u jezera. Poté, co fotografka pořídila několik snímků, požádala pár, aby se postavil zády k sobě, a poté dala dívce tajné znamení, což znamenalo, že je ten správný čas.

Pár/Zdroj: medialeaks.ru

Když si však Savi stala na koleno, čekalo ji překvapení. Sharat také stal na koleno a vytáhl prsten.

Pár nedokázal zadržet slzy od smíchu a fotografka pokračoval v natáčení skutečných emocí novomanželů z překvapení.

Pár/Zdroj: medialeaks.ru

Jak se ukázalo, Savi nebyla jediná, kdo se obrátil na fotografku s takovou žádostí. Sharat také napsal Mirandě a řekl, že chce požádat o ruku svou lásku během jejich focení.

Pár/Zdroj: medialeaks.ru

Pak fotografka vymyslela svůj vlastní plán. Řekla klientům speciální znamení, které by znamenalo, že je ten čas. Miranda byla na začátku focení velmi nervózní – chtěla zachytit tuto úžasnou náhodu.

Podle fotografky, když viděla, jak pár je šťastný, ona sama nedokázala zadržet své emoce.

PSALI JSME: FOTOGRAFKA SE NA KAMERU FOTILA 40 LET A VELKÝ ROZDÍL SI NEVŠIMLA: MÍSTO ŽENY SE ZMĚNIL SVĚT KOLEM NÍ

PŘIPOMÍNÁME: FOTOGRAFKA SE ROZHODLA ZACHYTIT TENTO OKAMŽIK : MLADÍ RODIČE USNULI BĚHEM FOCENÍ JEJICH NOVOROZENÉHO DÍTĚTE

Share