Koalice SPOLU zahájila letní kampaň: k tomu zvolili netradiční místo a neobvyklý způsob

Brzy koalice SPOLU (ODS, TOP09, KDU-ČSL) představí svým voličům letní část volební kampaně. Rozhodli se to ale udělat trochu netradičně i na netradičním místě, a to v letních kinech a budou využívat i volební autobus. Předseda ODS a kandidát na premiéra Petr Fiala uvedl, že si jejich koalice vybrala komedii Ženy v běhu. Informuje o tom web iDNES.cz.

Petr Fiala / Zdroj: youtube.com

Předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová řekla, že jejich voliči budou moci nejen sledovat film, ale také mluvit s kandidáty z jejich koalice.

Dodala, že kampaň bude probíhat i způsobem „od dveří ke dveřím“. Například v české metropoli koalice SPOLU rozdala 350 000 kusů volebních novin.

Markéta Pekarová Adamová / Zdroj: youtube.com

Celkem bylo těchto volebních novin vytištěno 2 miliony a 800 tisíc kusů. Předseda poslaneckého klubu ODS Zbyněk Stanjura řekl, že až bude koalice podruhé tisknout noviny, bude jich 5 milionů kusů.

Dodal, že jejich politická síla bude spolupracovat i se třemi stand-up komiky, kteří jim budou pomáhat na sociálních sítích v rámci jejich kampaně.

Zbyněk Stanjura / Zdroj: youtube.com

V 10 hodin měli novináři možnost přijít pod Čechův most na nábřeží Edvarda Beneše. Tam koalice SPOLU představila část své letní kampaně, kde byl i volební autobus.

Petr Fiala, Markéta Pekarová Adamová, Marian Jurečka / Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: “JE NEUVĚŘITELNĚ, JAK RYCHLE TO ODLÍTLO”: JAK JIŘÍ KRAMPOL OSLAVIL SVÉ PRVNÍ NAROZENINY BEZ SVÉ MANŽELKY HANY

PŘIPOMÍNÁME: SOUSEDNÍ RAKOUSKO OPATŘENÍ BUDE ROZVOLŇOVAT, ALE V ČESKU SE MLUVÍ O NUTNOSTI BÝT OBEZŘETNÍ: „PO ZKUŠENOSTECH Z MINULÉHO SRPNA SI DO TOHO NETROUFÁM MLUVIT,“ ŘEKL ANDREJ BABIŠ

Share