Když se vzali tak mu bylo 17 a jí 70 let: jak se po pěti letech manželství žije nestandardní manželský pár

Nerovná manželství u mnoha lidí vyvolávají nejednoznačnou reakci, zdá se nám, že páry s významným věkovým nebo finančním rozdílem nemohou být skutečně šťastní společně. Všichni okamžitě spěchají hledat nějaký háček v takových vztazích.

Gary a Almeda / Zdroj: filosof.pro

Naši dnešní hrdinové dokázali, že je to jen stereotyp. Američané Gary a Almeda v roce 2015 donutili mluvit o sobě celé město Maryville. Zpráva, že si sedmnáctiletý mladík vzal sedmdesátiletou ženu, mnohé šokovala.

Gary a Almeda / Zdroj: filosof.pro

Ani není třeba nic říkat o tom, co příbuzní neobvyklého páru cítili. Děti a vnuci Almedy si mysleli, že babička ztratila rozum. Všichni byli přesvědčeni, že z tohoto vztahu nic nebude. Sami milenci byli bezmezně šťastní a neposlouchali nikoho kolem sebe.

Gary a Almeda / Zdroj: filosof.pro

Mimochodem, budoucí manželé se seznámili dva týdny před svatbou. Gary se účastnil pohřebního obřadu syna Almedy, poté se mladík rozhodl ženu pozvat do kavárny.

Přátelství přerostlo v něco víc. A už pět let spolu pár šťastně žije. Během let se Almed podařilo navázat vztah se svou rodinou.

Pár aktivně vede účty na sociálních sítích a snaží se ostatním ukázat, že nerovný sňatek může člověka také potěšit. Koneckonců, každý má právo na štěstí a naši hrdinové ho plně využili.

Gary a Almeda / Zdroj: filosof.pro

PSALI JSME: TENTO PES BYL TAK VYLEKANÝ, ŽE ZAVŘEL OČI JAKO DÍTĚ, KDYŽ PRO NĚJ PŘIŠLI ZÁCHRANÁŘI

PŘIPOMÍNÁME: MOJE DCERA ŽIJE JAK CHCE A VNOUČATA MUSÍM HLÍDAT JÁ: JSEM UNAVENÁ, ROZHODLA JSEM SE TOTO UKONČIT

Share