“Když se tohle povede, tak projekt rozjede“: Mikuláš Minář objasnil za jakých podmínek jeho hnutí zúčastni podzimní volby

Do konce měsíce března hnutí Lidé PRO chce získat minimálně 100 000 podpisů. O tom informuje na svých webových stránkách portál České Noviny.

Mikuláš Minář/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Hnutí bývalého šéfa spolku Milion chvilek Mikuláše Mináře Lidé PRO má v plánech získat minimálně 100 000 podpisů. O tom informovali dnes během online setkání Strany zelených.

Mikuláš Minář/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

„Když se tohle povede, věřím, že se celý projekt mnohem víc rozjede,“ řekl Mikuláš Minář. Hlavním cílem je zaujmout co nejvíce lidí, kteří podporují opoziční názory.

Mikuláš Minář/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Aktuálně má hnutí od loňského prosince kolem 26 730 podpisů, což je zhruba čtvrtina toho počtu, kterého chtějí dosáhnout. Do podzimních voleb chce Minář získat aspoň 500 000 podpisu, aby jeho hnutí voleb vůbec zúčastnilo.

Mikuláš Minář/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Do voleb nechtějí jít v jakémkoliv stavu. Naplánováno mají podzimní volby zúčastnit pouze tehdy, kdy jich bude podporovat velká část obyvatelstva, aby se dostat do vlády a představovat názory národu.

ČTĚTE TAKÉ: BABIŠ VĚŘÍ, ŽE JEHO HNUTÍ VYHRAJE VOLBY DO SNĚMOVNY: PROZRADIL, JESTLI ZNOVU CHCE BÝT PREMIÉREM A PROMLUVIL O KANDIDOVÁNÍ NA HRAD

PSALI JSME: IVAN BARTOŠ A VÍT RAKUŠAN HODLAJÍ VYHRÁT VOLBY: VĚŘÍ, ŽE JEJICH KOALICE DOKÁŽE ZEMI VYVÉST Z KRIZE

Share