“Když mi maličkou dali do ruky, tak slzy tekly proudem”: Partner Gabriely Soukalové Miloš promluvil o narození své dcerky

31letá známá česká biatlonistka Gabriela Soukalová před pár dny porodila svého prvního potomka. Na svět přivedla dcerku, která dostala jméno Izabela Gabriela.

Gabriela Soukalová se svým partnerem Milošem/Zdroj: instagram.com

Gabriela už promluvila o svém porodu, ale dnes se rozhodl říct o své dceři i její partner Miloš Kadeřábek, který je velice šťastný, že se stal tatínkem. V pořadu Showtime řekl, že porod jeho dcerky byl úžasný.

Gabriela Soukalová se svým partnerem Milošem/Zdroj: instagram.com

“Když mi maličkou dali do ruky, tak slzy tekly proudem,” řekla Miloš, který byl se svou partnerkou během celého porodu. Svou partnerku obdivuje, protože vlastníma očima viděl, jak náročný byl pro Gabrielu porod.

Miloš také promluvil i o dvou jménech své dcerky, která pár dlouho vybíral. Podle slov Miloše, nejsložitějším pro něj a jeho partnerku bylo vybrat příjmení.

Miloš Kadeřábek se svou dcerkou/Zdroj: instagram.com

Gabriela chtěla, aby malá Izabela měla příjmení svého tatínka, a Miloš chtěl, aby dcerka měla příjmení své maminky. Podle Miloše, se svou partnerkou se pak domluvili, že dcerka bude mít jméno po mamince, a příjmení po tatínkovi.

Gabriela Soukalová se svým partnerem Milošem/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: MANŽEL NECHTĚL DCERU A ODEŠEL, KDYŽ JSEM JI PORODILA: ZA NĚJAKOU DOBU JSME HO POTKALI V PARKU

PŘIPOMÍNÁME: GABRIELA SOUKALOVÁ UKÁZALA FOTKU Z PORODNICE S NOVOROZENOU DCEROU A POSLALA FANOUŠKŮM VZKAZ

Share