Když jsme se hrabali v zahradě, najednou jsme si všimli lesklé věci u plotu

S manželkou bydlíme na vesnici už spoustu let. Přestěhovali jsme se sem, když se náš jediný syn oženil a nechali jsme mu náš městský byt. Tady máme vlastní dům a malou zahradu. Na jaře, kdy taje sníh a první teplé paprsky slunce probouzejí všechno kolem, obvykle s manželkou organizujeme generální úklid na zahradě. Letos jsme udělali ho také.

Zahrada/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Když přišly slunečné jarní dny, pustili jsme se do práce. Zahrada u nás není příliš velká, takže ji můžeme uklidit za pár hodin. Manželka většinou uklízí u domu a já se blízko k plotu.Vedle našeho plotu je mála stezka, po které se i na kole jezdí těžko, jen pěšky. Většinou sem chodí děti, protože tato stezka výrazně zkracuje cestu do školy.

Zahrada/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

A když jsem uklízel po této cestě, všiml jsem si, jak se pod plotem něco leskne na slunci. Zvedl jsem tento nález, ale nemohl jsem uvidět, co to je, protože bylo to velmi špinavé. Dal jsem to do kapsy a rozhodl jsem se, že to doma umyju od bláta a zjistím, co to je. Doma jsem na svůj nález samozřejmě zapomněl a vzpomněl si až ráno, kdy jsem si oblékl stejnou bundu, ve které jsem včera uklízel.

Zahrada/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Když jsem si strčil ruku do kapsy, vzpomněl jsem si, že jsem včera něco našel na dvoře. Když jsem svůj nález umyl od bláta, uviděl jsem v něm prsten. Na jeho zadní straně byla ryzost, což znamená, že to nebyla obyčejná bižuterie, ale skutečný zlatý prsten.

Možná bych jeho majitelku nehledal, ale na prstenu byl nápis: „Anastasia.“ Přesně to jméno mě donutilo najít tu holku, která ztratila ten prsten. Myslím, že je pro ni velmi drahý a bude moc ráda, když jí ho vrátím.

Zahrada/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: LEONARDO DICAPRIO VĚŘÍ V BUDOUCNOST UMĚLÉHO MASA: INVESTOVAL DO FIREM , KTERÉ PĚSTUJÍ HOVĚZÍ V BIOREAKTORECH

PŘIPOMÍNÁME: ODVÁŽNÝ PES ZACHRÁNIL CELOU RODINU: KDYŽ LIDE BYLI V BEZPEČÍ, PES SE VRÁTIL DO DOMU PRO KOŤATA

Share