Když jsme s manželkou vstoupili do letadla, všimli jsme si, že naše místa jsou obsazena

S manželkou jsem plánoval navštívit příbuzné v jiné zemi. Koupili jsme si dvě letenky, jedno místo bylo u okénka.

V tom letadle, kterým jsme chtěli letět, jsou tři řady sedaček. Věděl jsem o tom, takže jsem předem vypočítal místa, abychom seděli vedle sebe a jedno místo bylo u okna.

Žena v letadle / Zdroj: topfakty.com

Když jsme vstoupili do letadla, všimli jsme si, že naše místa jsou obsazena. Znovu jsem zkontroloval lístek, a ujistil se v tom, že mám pravdu. Na mém sedadle seděla žena a na místě manželky její pětiletý syn. Spolujezdkyně se chovala přirozeně, tak jsem si myslel, že si omylem spletla čísla sedaček.

– Pani, obsadili jste naše místa, – řekl jsem.

Spolujezdkyně nereagovala. Když manželka zopakovala mou frázi, otočila se a řekla:

– Můj syn chtěl sedět u okna. Kdo dřív přišel, ten se posadil na pohodlnější místa. Nebudeme se přesazovat. Zaujměte místa ve střední řadě, jsou volná.

– Promiňte, ale schválně jsem koupil právě tyhle místa. Velmi vás žádám, abyste uvolnili sedadla a nedělali skandál.

– Nevidíte, že je dítě rozrušené? Když ho teď někam přesadím, bude hysterický. Nemáte děti? Jste dospělý muž, můžete se obejít bez okénka.

Letadlo/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

S manželkou jsme se rozhodli, že nebudeme nadávat, ale půjdeme za letuškou. Teprve po její žádosti žena přesedla na své místo. Když chtěla syna posadit k oknu, proč si nekoupila lístek předem? Je to prosté hulvátství!

Je dobře, že letuška tento problém rychle vyřešila, protože konflikt mohl ještě dlouho trvat. Ostatní cestující mě podpořili, protože jsem skandál nevyvolal, ale udělal jsem vše pro to, abych situaci uklidnil.

Jediné, co nechápu je, proč se cestující s dětmi považují za zvláštní. Máme také děti, ale nikdy si nedovolíme obsadit cizí místa nebo se předbíhat fronty.

Letadlo/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: „TO JE TO NEJROZTOMILEJŠÍ, CO JSEM DNES VIDĚLA“: TANEČNÍ DUO ROZKOŠNÉHO PSA A JEHO MAJITELKY DOBÝVÁ SÍŤ

PŘIPOMÍNÁME: „ROZHODNĚ NEJSOU JEJÍ“: ŽENA NECHÁPE, ODKUD U JEJÍ SESTRY NAJEDNOU SE VZALI DĚTI

Share