„Rozhodně nejsou její“: Žena nechápe, odkud u její sestry najednou se vzali děti

Američanka sdílela na serveru Reddit podivný příběh. Její sestra, která se potýkala s neplodností a byla kategoricky proti adopci, najednou měla doma dvě děti.

Autorka přiznává, že situace celou rodinu velmi překvapila. Sestra neřekla, že byla těhotná. A po několika otázkách úplně zablokovala téměř všechny příbuzné na sociálních sítích.

Těhotenský test/ ilustrační foto / Zdroj: YouTube

„Moje sestra se léta potýkala s problémem neplodnosti. S manželem se vzali v šestnácti letech a od osmnácti se snažili otěhotnět. Lékaři říkali, že nebude mít děti, “ vysvětluje autorka.

Sestra, stejně jako její manžel, byla kategoricky proti adopci. Mohli hodiny mluvit o tom, že by to mělo být zakázáno na legislativní úrovni. Pár se pokusil o umělé oplodnění, ale ani to nepomohlo. K náhradnímu mateřství byli také kritičtí.

Začalo to před deseti měsíci. Sestra tehdy na Instagram uvedla, že má dceru. Postupem času, jak dítě začalo růst, všichni si všimli, že se dítě vůbec nepodobá rodičům.

Miminko / ilustrační foto/ Zdroj: newsposter24.com

„Navzdory tomu jsme to přijali normálně, protože genetika je dost složitá věc. Myslela jsem, že prostě adoptovala dítě a změnila na to názor,“ vypráví autorka.

Po čtyřech měsících přišlo další překvapení. Sestra zase potěšila sledující na Instagramu, že má nyní syna. Autorka byla překvapena nečekanou nuancí: její sestra oznámila, že je ve druhém trimestru těhotenství. A upřesnila, že jde o její první úspěšné těhotenství. Takže už bude mít třetí dítě. Ale odkud jsou předchozí děti, nikdo nerozuměl.

Děti / Zdroj: life.24tv.ua

Bratranec se pak zeptal ženu, zda adoptovala předchozí děti. Ale překvapivě řekla, že by to nikdy neudělala.

Sestra a její manžel se urazili na otázky. Nechápou, proč se za ně rodina neraduje, ale naopak začíná na ně tlačit. Pár zablokoval většinu příbuzných na sociálních sítích a teď nikdo neví, co dál. Uživatelé Redditu byli touto situací šokováni:

Matka a dítě / Zdroj: life.24tv.ua

„Odkud vzali ty děti? Ukradli je? Pokud nemají logické odpovědi, zavolejte policii.“

„Myslím, že jsi udělala dobře, že ses zeptala odkud jsou ty dětí. Ale možná je to jen náhradní mateřství… Sama jsi přeci řekla, že genetika je divná věc. Možná nepovažuje dárcovství vajíčka nebo spermatu spolu s náhradním mateřstvím za „adopci“.“

PSALI JSME: VIDEO S KOČKOU, KTERÁ KOPÍROVALA MĚSÍČNÍ CHŮZÍ MICHAELA JACKSONA, ROZVESELILO SPOUSTU LIDI NA INTERNETU

PŘIPOMÍNÁME: TAKOVOU JEDINEČNOU SVATBOU SE MŮŽE POCHLUBIT NE KAŽDÁ NEVĚSTA: CO SE DĚLO NA JEJÍ SVATBĚ

Share