“Když holka vypadá jako kluk, tak to není úplně hezký”: Překvapivě vyjádření Agáty Hanychové o své dcerce Mii

35letá modelka Agáta Hanychová se proslavila nejen díky své úžasné práci, ale i tím, že vždycky o všem mluví velmi upřímně. Ve dnešní době se rozhodla promluvit o své dcerce Mie, ale její vyjádření překvapilo všechny.

Dceru Agáta porodila pro svého bývalého manžela Jakuba Prachaře, za kterého několik let byla vdaná. Dnes se rozhodla portálu Extra prozradit, že její dcerka není anděl. Podle slov Agáty Mia je velmi excentrická, uhádaná a také občas zla.

Agáta Hanychová se svou dcerou/Zdroj: instagram.com

“Prostě se to v ní hrozně pere. A já: Mio, tak pojď, já tě odvedu do pekla. A ona: Jo super, budou tam čerti, jo?” řekla Hanychová, která je jistá, že takové chování Mia zdědila po ní.

Také Agáta se rozhodla promluvit, jaké vlastnosti její dcerka zdědila od svého tatínka. Zaprvé promluvila o hereckém talentu, který Agáta nemá. Potom ale modelka promluvila o vnějšku dcery, která svůj celý zevnějšek zdědila po tatínkovi.

Dcera Agáty Hanychové/Zdroj: instagram.com

“Když holka vypadá jako kluk, tak to není úplně hezký, ale já doufám, že z toho vyroste,” řekla Agáta, která měla rozhovor s hereckou a moderátorkou Evou Decastelo.

Eva Agátě řekla, že její dcerka Mia je rozkošná, na což modelka řekla, že Mia je zvláštní. „To se vždycky říká o ošklivých holkách, že jsou zvláštní,” dodala Hanychová, která doufá, že její dcerka se stane hezčí, když bude trošku starší.

Dcera Agáty Hanychové/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: UČINILA VELKÝ KROK A ZBAVILA SE VÝRAZNÉHO POUTA S JAKUBEM: AGÁTA HANYCHOVÁ SE POCHLUBILA, ŽE JIŽ OBDRŽELA NOVOU OBČÁNKU A PŘÍJMENÍ MANŽELA SE ZBAVILA NADOBRO

PŘIPOMINAME: “MRZÍ MĚ TO”: AGÁTA HANYCHOVÁ OZNÁMILA ROZHOD S TETOVANÝM KRASAVCEM RAITEREM

Share