Učinila velký krok a zbavila se výrazného pouta s Jakubem: Agáta Hanychová se pochlubila, že již obdržela novou občánku a příjmení manžela se zbavila nadobro

Agáta je zpět! Slavné modelce trvalo déle, než si přála, aby si získala své příjmení. Nyní je ale opět Hanychová.

Agáta Hanychová / Zdroj: Instagram

Dokumenty se podařilo změnit až nyní v souvislosti s pandemii. Připomínáme, že od rozvodu s Jakubem Prachářem již uběhlo půl roku.

Agáta Hanychová / Zdroj: Instagram

Jak řekla v rozhovoru pro blesk.cz sama modelka, ona, i celé její okolí ji stále vnímalo jako Hanychovou, nikoliv Prachářovou.

Agáta Hanychová / Zdroj: Instagram

Jak dodala, změna příjmení byla součástí svatby a je jí líto, že to udělala. Rozvod jí do jisté míry mrzí, protože s Jakubem mají společnou dceru.

Agáta Hanychová s dcerou / Zdroj: Instagram

Dále v rozhovoru Agáta prozradila, že jen pár hodin po obdržení nového občanského průkazů ji zastavila policie, protože se dopustila přestupku, ale strážci zákona měli zjevně dobrou náladu.

Agáta Hanychová / Zdroj: Instagram

Bude tedy zajímavé až modelka si bude přát jen někam na dovolenou se svými dětmi do zahraničí. Vždy ona je znovu Hanychová, syn Kryšpín je Dopita a nejmladší Mia má příjmení Prachařová.

PSALI JSME: „POZICE ŽÁDNÉHO ČLOVĚKA NENÍ DŮLEŽITĚJŠÍ NEŽ ZÁJEM ZEMĚ“: ČAPUTOVÁ VYZVALA PREMIÉRA MATOVIČE K REZIGNACI

PŘIPOMÍNÁME: „JE TO HEZKÝ, KDYŽ MÁ ČLOVĚK DĚTI. TŘEBA TAKY NĚKDY BUDEME MÍT“: VE VÝMĚNĚ MANŽELEK PARTNER MATĚJE STROPNICKÉHO PROZRADIL, ŽE СHTĚL BY MÍT POTOMKA A DOKONCE SE ROZPLAKAL

Share