Kdo je na fotce: herečka ze seriálu Slunečná zveřejnila fotky, kterým je už téměř půlstoletí

Tuto herečku v Česku znají nejen díky rolím ve filmech nebo seriálech, ale také díky dabingu. Propůjčila svůj hlas například Demi Moore nebo Angelině Jolie. Nedávno se rozhodla ukázat svým fanouškům staré archivní fotografie.

Představitelka Simony Rokytové ze seriálu Slunečná zveřejnila na svém Instagramu fotky, kterým je už rozhodně přes 40 let.

Život Reginy Řandové na Instagramu sleduje 8 tisíc lidí. Tyto fotky je určitě překvapily, protože uviděly, jaká herečka byla ještě jako malá holčička.

Herečka prozradila, že v dětství se její dědeček rád fotil. Podle svých slov byla často modelkou pro dědečka, takže teď má ty staré fotky.

Pak zveřejnila další fotku, na které se velmi mračila. Svůj výraz ve tváři vysvětlila přesně tím, že jim tehdy svítilo sluníčko.

Tyto fotky se hodně lidem na sociálních sítích líbily. Někteří lidé napsali komentáře, včetně herečky Terezy Brodské. Herec Martin Zounar dal k fotce lajk.

PSALI JSME: V PRUHOVANÉ HALENCE A RUKU V RUCE S MANŽELEM: FOTOGRAFŮM SE PODAŘILO ZACHYTIT, JAK VYPADÁ PRVNÍ DÁMA USA V KAŽDODENNÍM ŽIVOTĚ

PŘIPOMÍNÁME: JAN BLATNÝ PROZRADIL O NĚKTERÝCH ZMĚNÁCH V NOVÉM SYSTÉMU PES: S ČÍM BUDE NOVÝ PROTIEPIDEMICKÝ SYSTÉM POČÍTAT

Share