Karel Zima po 11 letech si našel lásku: «Je něžná, přitom schopná, chytrá i vtipná“

Karel Zima, herec známý ze seriálů Pustina, Temný Kraj a jiných filmu, nyní prožívá vztah plné lásky. Po rozvodu se svou ženou Magdalenou byl jedenáct let sám. Ale nyní je jeho srdce již obsazené. Touto šťastnou ženou se stala Lucie Kumbárová, je do garderobiérka v divadle.

Karel Zima / Zdroj: ceskatelevize.cz

Pro super.cz Karel Zima sdílel podrobnosti svého seznámení. Seznámili se před dvěma lety v kavárně divadla Studio DVA. Karel s kolegyní Kristýnou Badinkovou Novákovou přišel na představení Poprásk na laguně. Tam spatřil v šatně Lucii, kde ona vlastně pracovala.

Karel Zima se svou novou přítelkyní / Zdroj: super.cz

Jak sám herec se přiznal, nějakou dobu se nemohl nabrat smělostí, aby se seznámil s Lucii. Snažil se upoutat pozornost ženy standardními mužskými metodami, ale nic z toho nevyšlo. Ale jeho trpělivost byla odměněna.

Karel Zima / Zdroj: kritiky.cz

Zima několikrát Lucii napsal, že se chce vidět, ale nestalo se tak. Jejich setkání se uskutečnilo loni v prosinci. Všechny standardní triky herce s ní nefungovaly a to ho velmi potěšilo. Ale nakonec se mu podařilo dobýt krásku z garderobu.

Karel Zima se svou novou přítelkyní / Zdroj: super.cz

„Toho, co mě na ženách uchvacovalo vždycky. Je něžná, přitom schopná, chytrá i vtipná, se svým tajemstvím, brunetka, se stejným vkusem pro design, byt, dům, život, pro to, jak trávit volný čas, poctivá a čistá, je to dobrý člověk! A krásná,“ prozradil v rozhovoru pro super.cz Karel Zima

Karel Zima / Zdroj: YouTube

Herec je do Lucie šíleně zamilovaný a neustále ji chválí. V ní se shromažďuje vše, co v ženách Zima miluje. Jak sám herec řekl, je velmi krásná, chytrá, upřímná. Líbí se mu, jak se obléká, jak tráví volný čas. Tak budeme tedy držet palečky tomuto páru.

Karel Zima se svou novou přítelkyní / Zdroj: super.cz

PSALI JSME: IVANA CHRISTOVÁ SE STALA ŠŤASTNOU BABIČKOU: JEJÍ DCERA DANIELA PORODILA A MIMINKO DOSTALO KRÁSNÉ JMÉNO

PŘIPOMÍNÁME: ZUZANA BUBÍLKOVÁ PROZRADILA ČÍM SE NYNÍ ŽIVÍ: I PŘES KORONAVIROVOU KRIZI JE HODNĚ ZANEPRÁZDNĚNÁ

Share