Kandidáti na premiéra se znovu potkali během předvolební debaty: o čem mluvili a co o nich řekli jejich manželky

Ve vysílání televize nová proběhla další debata kandidátů na premiéra. Andrej Babiš, Ivan Bartoš a Petr Fiala znovu diskutovali o daních, EU či Green Dealu. Politiky nyní podpořily jejích manželky. Píše o tom web extra.cz.

Jednalo se o poslední předvolební debatu na televizi Nová a moderoval ji Rey Koranteng. Zpovídal lídry nejsilnějších politických uskupení, kterými jsou ANO, koalice SPOLU a koalice Pirátů a STAN.

Andrej Babiš / Zdroj: youtube.com

Nic nového politici už neřekli a většinou se přeli o tématech, o kterých se již mnohokrát diskutovalo. Petr Fiala například vytkl Andreji Babiši 30 tisíc obětí koronaviru. Je přesvědčen, že část z nich zemřela zbytečně a vláda se chovala během epidemie chaoticky.

Babiš se naopak snažil nalákat voliče snížením DPH u zdražujících energií a kompenzacemi. Odborníci však říkají, že to není možné.

Petr Fiala / Zdroj: youtube.com

Politici se ale shodli na tom, že nechtějí zvyšovat daně, i když ani jeden z nich neuvedl, kde se vezmou peníze na chod státu.

Zajímavostí bylo to, že debatující kandidát na premiéra podpořili jejich partnerky. „Proč by Andrej měl být premiér? Já nikoho lepšího vlastně neznám,“ řekla Monika Babišová s tím manžel je workoholik, skvělý táta a plní sliby. Je na něj velmi pyšná.

Monika Babišová/Zdroj: youtube.com

Jana Fialová o svém manželovi také uvedla, že je to skvělý muž a je velmi zkušený. „Když něco začne, vždycky to dotáhne do konce,“ dodala manželka lídra ODS.

Promluvila také Lydie Bartošová, která zdůraznila, že Ivan Bartoš je čestný člověk a je to lídr. „Opravdu mu na lidech záleží,“ podotkla žena s tím, že to bude premiér, který nebude krást a lhát.

Ivan Bartoš a Lydie Franka Bartošová / Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: BABIŠ ZNOVU POSUNUL TERMÍN TŘETÍ DÁVKY OČKOVÁNÍ: PROČ SE PREMIÉR NECHCE NECHAT VAKCINOVAT

PŘIPOMÍNÁME: ZEMAN KVŮLI ZDRAVOTNÍMU STAVU NEMŮŽE NAVŠTÍVIT VOLEBNÍ MÍSTNOST: KDE NA DOPORUČENÍ LÉKAŘE ODEVZDÁ SVŮJ HLAS

Share