Jsou mladé, krásné a talentované: Václav Kopta se pochlubil svými krásnými dcerami

Václav Kopta je velmi známým českým hercem, stejně jako i jeho manželka Simona Vrbická, která pro Koptu porodila dvě dcery. Dnes jsou už obě dospělé, a mladší Jana se také vrhla do šoubyznysu.

Jana Koptová/Zdroj: youtube.com

Její starší sestra Františka, podle portálu Aha, jí v tom dokonce pomáhá. Jana před několika měsíci na YouTubu sdílela videoklip na písničku Botticelli Girl, který se fanouškům hodně líbil. Mladší dcera Václava Kopty jeho příjmení v šoubyznysu nepoužívá, a dokonce vymyslela pseudonym Leeloo.

Podle jejich slov, je to jméno její oblíbené postavy z filmu Pátý element, na kterém Jana i vyrostla. Její rodiče na začátku vůbec nechtěli, aby šla do šoubyznysu, ale všechno změnila jedna hra v divadle, ve kterém hrál Václav.

Jana Koptová/Zdroj: youtube.com

Jana řekla, že její tatínek hrál v představení opery Betlém, ve kterém potom zahrála i jeho dcerka. Svou první písničku Botticeli girl Jana zveřejnila před dvěma měsíci, a svou druhou už před týdnem.

Druhou písničku s názvem Bridge to Those Times jí pomohla napsat její sestra Františka. Podle slov Jany, písnička vznikla, když k ní přišla sestra s ukulele, několika akordy a části textu.

Simona Vrbická se svými dcerami/Zdroj: instagram.com

“Začala hrát a já jsem hned po pochodu zpívala melodii a přidávala části, které tak už zůstaly,” řekla zmíněnému portálu začínající zpěvačka, která se svou sestrou ukončila skládání písničky za několik minut.

Podle jejich slov, za několik hodin už zpívaly tuto písničku svému tatínkovi. Z níž Václav Kopta byl nadšený, kvůli tomu Jana se rozhodla zveřejnit tuto písničku na YouTube, a také natočit videoklip.

Václav Kopta se svou rodinou/Zdroj: super.cz

PSALI JSME: “FILIP SI DO TOHO MLUVIT NENECHÁ“: ZPĚVAČKA LUCIE BÍLÁ PROMLUVILA O VZTAHU SE SVÝM SYNEM FILIPEM

PŘIPOMINAME: HRUŠINSKÝ BY MOHL SKONCOVAT S HERECTVÍM: OVLÁDÁ JINOU ČINNOST, KTEROU BY SE MOHL ŽIVIT

Share