Dívka randí s mužem, ale láska je v ohrožení: O rozchodu se zamyslela když zjistila, proč a s čím on chodí k matce jednou za 7 dní

Dívka z Anglie, která se rozhodla zůstat inkognito, řekla na fóru Mumsnet o svém příteli. Podle dívky její přítel pracuje 40 hodin týdně a žije sama.

Pár / ilustrační foto / Zdroj: ru.freepik.com

Muž od prvního dne seznámeni se jí zdál dost zajímavým a nezávislým, což na dívku zapůsobilo.

Nicméně, teď si dívka myslí, že se ním musí rozejít, protože se dozvěděla tajemství milovaného, o kterém ten neřekl. Ukázalo se, že mladík své věci nepere a jednou týdně je nosí své matce. Žena je sama hodí do pračky, potom vyžehli a přináší synovi čisté oblečení.

Pračka / ilustrační foto / Zdroj: ru.freepik.com

Podle autorky příspěvku ji tato skutečnost pobouřila. Dívka je jistá: silný a zdravý muž by mohl tento problém vyřešit sám, a ne ho přesouvat na ramena starší matky.

„Seznámila jsem se s klukem. Je normální, pracuje, žije sám. Ale jednou týdně nosí špinavé prádlo k mámě. To mě odpuzuje. Myslím, že tento vztah musí skončit.“

Dívka objasnila: zatím ona ani nemluvila s přítelem na toto téma a neví, zda je tento dialog vůbec potřeba. Ráda by vztah udržela, ale teď má na něj už špatný názor.

Vztah / Zdroj: medialeaks.ru

„Vím, že mám plné právo oznámit rozchod. Ale zaujímá mě názor ostatních na toto téma, možna jsem prostě blázen?“

PSALI JSME: JSOU MLADÉ, KRÁSNÉ A TALENTOVANÉ: VÁCLAV KOPTA SE POCHLUBIL SVÝMI KRÁSNÝMI DCERAMI

PŘIPOMÍNÁME: LUPIČ CHTĚL UNÉST ŠKOLNÍ AUTOBUS: PO OTÁZKÁCH OD DĚTÍ HYSTERICKY UTEKL

Share