„Jsme spolu s Dádou a je nám dobře“: Felix Slováček ukazuje společné fotky s manželkou. Hudebník promluvil také o své bývalé partnerce Lucii Gelemové

Hudebník Felix Slováček a jeho manželka Dagmar Patrasová nyní prožívají ve svém životě velmi klidné období. Oba pracují na obnovení jejich vztahu. Vypadá to, jako by měli druhé líbánky. Kromě toho na sociálních sítích zveřejňují společné fotografie. Saxofonista také řekl, co pro něj teď znamená výtvarnice Lucie Gelemová, se kterou měl sedmiletý vztah. Píše o tom portál ŽivotvČesku.cz.

Manželé jsou opět spolu, je mezi nimi klid, jsou rádi, že spolu tráví čas a také se společně objevují na veřejnosti. Jejich vztah se rozhodně zlepšil.

Felix Slováček / Zdroj: youtube.com

„Jsme spolu s Dádou a je nám dobře. Daří se nám skvěle,“ řekl pro Život v Česku Felix Slováček.

Nedávno například odjeli na Lipno, kde se spolu s přáteli dobře bavili, byli spokojení. Kromě toho se vydali také na hrad Rožmberk, kde se také setkali s kamarády.

Dagmar Patrasová / Zdroj: youtube.com

Nyní spolu tráví mnohem více času než dříve. Kromě toho hudebník řekl, jaký vztah má nyní s výtvarnicí a svou bývalou partnerkou.

„Paní Gelemová už pro mě neexistuje, vůbec nejsme v kontaktu, nemyslím na ni,“ uvedl Felix Slováček.

Jeho manželka Dagmar Patrasová se na to snaží nemyslet. Pro ni bylo důležité, že se její manžel vrátil domů. K bývalé partnerce manžela se nechtěla vyjadřovat.

Kromě toho plánovali společně vyrazit na dovolenou, chtěli k moři. Ideální by bylo, kdyby odjeli na dovolenou na jaře. Hodně ale bude záležet na epidemické situaci.

PSALI JSME: LIBOR BOUČEK A JEHO MANŽELKA GABRIELA SLAVÍ VÝROČÍ: TY ROKY BYLY PODLE MODERÁTORA NEZAPOMENUTELNÉ

PŘIPOMÍNÁME: „SMÁLA SE MI PŘES ZRCADLO“: ANNA SLOVÁČKOVÁ PROZRADILA, JAK V OBCHODĚ NAZVALI JEJÍ STEHNA

Share