Artur Štaidl zdědil velké jmění, ale neštítí se obyčejné práce: čím se nyní syn Ivety Bartošové zabývá a jak vypadá

Artur Štaidl před osmi lety přišel o maminku Ivetu Bartošovou a minulý rok mu zemřel i otec Ladislav Štaidl. Život se s nim vůbec nemazlil, a proto umí dobře o sebe postarat se a nebojí se pracovat. Nyní jeho bývalý otčím Josef Rychtář uvedl, kdy se s ním naposledy setkal. Píše o tom web zivotvcesku.cz.

Arturovi již je 25 let a vyrostl z něj opravdový muž. Již od malička ale bylo vidět, jak je podobný svým rodičům. syn Ivety Bartošové zkoušel prosadit se v hudbě, ale nakonec ho život zavedl jinam.

Artur Štaidl s otcem/ Zdroj: zivotvcesku.com

Server blesk.cz zveřejnil informaci o životopise Štaidla, který se zřejmě neštítí manuální práce. Artur pracoval jako číšník a barman, jelikož vystudoval hotelnictví.

Kromě toho Štaidl dle životopisu pracoval jako správce objektu či domovník ve firmě otce a musel kontrolovat komíny, výtahy či hasicí přístroje.

Artur Štaidl / Zdroj: zivotvcesku.com

O Arturovi se toho moc neví a skoro žádné detaily o jeho životě neví partner jeho zesnulé matky Josef Rychtář. Ten uvedl, že Artura naposledy viděl, když Iveta Bartošová ještě žila.

Iveta Bartošová / Zdroj: youtube.com

„Já jsem Artura viděl naposledy čtyři dny předtím, než si Ivetka vzala život. To byl v Uhříněvsi, odkud jsem ho odvezl k jeho otci do Prahy,“ s tím, že se Artur měl za čtyři dny vrátit k matce, ale to se již nestalo. Naposledy tedy spolu mluvili ještě v roce 2014.

Josef Rychtář/ Zdroj: youtube.com

Štaidl po otci zdědil velké jmění, ale na tyto peníze nespoléhá a ví, že musí hodně pracovat.

Rychtář říká, že život Artura nesleduje, ale přeje mu, aby se nikdy nezklamal a byl šťastný.

PSALI JSME: „JSME SPOLU S DÁDOU A JE NÁM DOBŘE“: FELIX SLOVÁČEK UKAZUJE SPOLEČNÉ FOTKY S MANŽELKOU. HUDEBNÍK PROMLUVIL TAKÉ O SVÉ BÝVALÉ PARTNERCE LUCII GELEMOVÉ

PŘIPOMÍNÁME: „SMÁLA SE MI PŘES ZRCADLO“: ANNA SLOVÁČKOVÁ PROZRADILA, JAK V OBCHODĚ NAZVALI JEJÍ STEHNA

Share