„Jsem zavřená doma“: Marcela Holanová prozradila, jak žije během pandemie

Zpěvačka Marcela Holanová je situací kolem pandemie velmi znepokojena. Má strach, protože patří do rizikové skupiny. Holanová se proto bránila zbytečným kontaktům a seděla doma, aby se nenakazila.

Marcela Holanová / Zdroj: expres.cz

Marcela byla vdaná za moderátora Karla Šípa, od kterého má syna Karla. Zlomovým momentem v kariéře zpěvačky je Holanovo seznámení s Karlem Svobodou a Karlem Gottem. S tím posledním zazpívala v duetu píseň Čau, lásko.

Karel Gott a Marcela Holanová / Zdroj: YouTube

Nyní je pro zpěvačky velmi obtížné sedět doma, velmi si přeje jít na pódium a potěšit lidi svým zpěvem. Chybí jí tak zpěv, že zpěvačka je připravena zpívat už jen na ulici mezi lidmi. Marcela se zavřela doma, protože je hodně nervózní a netají se tím. Koneckonců, na koronavirus již zemřelo mnoho známých lidí.

Marcela Holanová / Zdroj: commons.wikimedia.org

„Jsem zavřená doma, v izolaci, protože se bojím. Může to znít jakkoliv, ale já mám strach, protože to slyším kolem sebe, jak to padá jako švestky. Chtěla bych tu ještě nějakou dobu být,“ pro ŽivotvČesku.cz prozradila Holanová.

Marcela Holanová / Zdroj: YouTube

Jak zpěvačka prozradila ŽivotvČesku.cz , pro umělce jsou teď velmi těžké časy. Holanová je velmi ráda, že měla úspory, na které dodnes žije. Marcela velmi doufá, že po očkování v zemi se lidé budou moci vrátit k běžnému životu, který měli všichni před vypuknutím koronaviru.

Marcela Holanová / Zdroj: super.cz

PSALI JSME: “PROSÍM VÁS, NIKAM NIC NEDÁVEJTE, NEPIŠTE”: TEREZA KOSTKOVÁ VAROVALA FANOUŠKY NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH A PROZRADILA, JAKÉ PROBLÉMY BUDE ŘEŠIT S PRÁVNÍKEM

PŘIPOMÍNÁME: CO VADÍ ANIČCE SLOVÁČKOVÉ NA DNEŠNÍCH DĚTECH: „DÁVEJTE NA SEBE POZOR“

Share