Do nebe odešel slovenský zpěvák Robo Kazík: bylo mu 73 let, stalo se to u něj doma

V pondělí se stalo známo, že zemřel známý slovenský zpěvák Robo Kazík. Zemřel ve věku 73 let. Slovenská média informovala, že mrtvého zpěváka doma našla jeho manželka.

Portál Topky.sk uvedl, že podle informací jednoho z jejich zdrojů Robo Kazík zemřel doma ráno 1. února. Jeho mrtvé tělo pak našla jeho manželka.

Robo Kazík / Zdroj: youtube.com

Také podle jejich informací byl zpěvák nedávno testován na koronavirus a výsledek testu byl negativní. Příčina smrti byla tedy s největší pravděpodobností jiná.

Robo Kazík / Zdroj: youtube.com

Zpěvačka Marcela Laiferová, se kterou se zpěvák dlouho přátelil, uvedla, že zemřel kvůli srdečnímu selhání. Řekla také, že dlouhodobě bral léky kvůli problémům se srdcem.

Zpěvák Petr Stašák napsal na svůj Facebook příspěvek, v němž se rozloučil se svým kolegou a kamarádem. Pro něj to byla určitě smutná zpráva.

Možná si mnozí pamatují jeho populární písně jako Toto sólo patrí nám či Srdce ti napoví. Také v devadesátých letech byl také populární díky show Repete.

PSALI JSME: „JSEM ZAVŘENÁ DOMA“: MARCELA HOLANOVÁ PROZRADILA, JAK ŽIJE BĚHEM PANDEMIE

PŘIPOMÍNÁME: “PROSÍM VÁS, NIKAM NIC NEDÁVEJTE, NEPIŠTE”: TEREZA KOSTKOVÁ VAROVALA FANOUŠKY NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH A PROZRADILA, JAKÉ PROBLÉMY BUDE ŘEŠIT S PRÁVNÍKEM

Share