„Jsem statečná povaha, já se s tím poperu“: Pavel Trávníček překvapil fanoušky nečekaným oznámením

Pavel Trávníček před několika dny šokoval všechny svým nečekaným rozhodnutím. Jak řekl v podcastu Frequency 1 Mezi čtyřma očima, rozhodl se ukončit svou hereckou kariéru.

Pavel Trávníček / Zdroj: YouTube

Trávníček v 80.a 90. letech minulého století patřil k nejoblíbenějším a nejvyhledávanějším hercům, ale v posledních letech práce tolik neměl nejen on, ale i většina herců. Zřejmě to i stalo rozhodujícím faktorem pro jeho rozhodnutí.

Pavel Trávníček / Zdroj: zivotvcesku.cz

Pravda, Pavel se stále objevuje v seriálech, ale to jsou jen epizodické role. Také v divadle Trávníček už delší dobu nehrál kvůli omezením spojeným s koronavirem.

Pavel Trávníček / Zdroj: sedmicka.tyden.cz

Jak uvedl pro výše zmíněný zdroj Pavel, i jeho osobní divadlo bude uzavřené. Herec nyní plánuje odpočívat a sledovat doma dobré filmy. Ale pokud mu někdo něco zajímavého nabídne, asi neodmítne možnost zahrát si.

„Jsem statečná povaha, já se s tím poperu. Ale třeba mi přijdou další nabídky a nechám se přemluvit,“ dodal Trávníček v podcastu Frekvence 1.

Pavel Trávníček / Zdroj: sip.denik.cz

A přesto si herec může vydělat nějaké peníze na knize, kterou píše s německým textařem Filipem Albrechtem, a ta by se měla prodávat jak v Německu, tak v Česku.

PSALI JSME: KAMARÁDKY NASTOUPILY DO TAXÍKU A DOSTALY SE DO ZÁPLETKY THRILLERU: ŘIDIČ SE CHOVAL VELMI PODIVNĚ

PŘIPOMÍNÁME: „PATŘÍŠ MEZI POSLEDNÍ MOHYKÁNY SVOBODY“: JAK MILOŠ ZEMAN POBLAHOPŘÁL VÁCLAVU KLAUSOVI K JUBILEU

Share