„Jsem šťastná, že je mám“: Vendula Pizingerová ukázala fanouškům krásnou fotku svých synů

Vendula Pizingerová má syna Jakuba, kterému je již 16 let a jako většina mládeže v tomto věku se nerad fotografuje. Proto jen zřídka ho můžeme vidět se svou rodinou. Teď se ale rozhodl, že své mamince zapózuje se svým mladším bratrem Josefem. Vendula říká, že Jakub se nyní vůbec nechce fotit a nyní dal svůj souhlas jen proto, že je na snímku vidět zezadu. Píše o tom web zivotvcesku.cz.

Pepíčka Pizingerová přivedla na svět v poměrně pokročilém věku. Vše ale proběhlo dobře a nyní šťastná matka má hodně příjemných starostí.

Vendula Pizingerová se svým synem/Zdroj: instagram.com

Nyní Vendula dokázala vyfotit malého syna se starším sourozencem Jakubem. „Dospívající Jakub teď většinou vůbec nechce být na žádných fotografiích,“ uvedla žena s tím, že Jakub souhlasil jen proto, že byl vidět pouze zezadu.

Na sociálních sítích Pizingerová napsala, že je velmi šťastná se svou rodinou a být rodičem je velký závazek.

Nedokáže zatím říct, v čem jsou si kluci podobní, ale podotkla, že malý Josef je zvídavější, než byl Jakub. „Jsem šťastná, že je mám“ dodala pyšná matka.

Vendula Pizingerová / Zdroj: youtube.com

Jakuba Vendula porodila Karlu Svobodovi, který ale zemřel. Josef Pizinger je její třetí manželem, se kterým žije už sedm. Společně se jim právě narodil malý Pepíček.

PSALI JSME: REY KORANTENG PROZRADIL, KDE ŽIJE JEHO NEJSTARŠÍ DCERA A PROČ MÁ OBAVY, ŽE SE NEVRÁTÍ DO ČESKA

PŘIPOMÍNÁME: TEREZA H. PROZRADILA, CO DĚLALA V PÁKISTÁNSKÉM VĚZENÍ: ZALOŽILA INSTAGRAM A VYPRÁVÍ, CO PROŽILA

Share