“Jsem pro to, aby zvítězil zdravý rozum”: Roman Prymula promluvil, proč se obává zrušení povinných respirátorů

Před pár dny nejvyšší správní soud se rozhodl zrušit povinnost nošení ochrany dýchacích cest. Takové rozhodnuti překvapilo všechny, ale Roman Prymula portálu CNN Prima News sdílel, že takové rozhodnuti šupinatí obrovské množství žalob.

Roman Prymula/Zdroj: youtube.com

Podle politika, žaloby od obyvatelů České republiky nebudou úspěšnými pro stát, protože stát nemá na to žádné finanční prostředky. Kvůli takovému rozhodnuti lidi mohou také přestat důvěřovat opatřením proti koronaviru a budou je intenzivně porušovat.

Roman Prymula/Zdroj: youtube.com

“Jsem pro to, aby zvítězil zdravý rozum,” řekl Prymula s tím, že se ve dnešní době zdravotnictví snaží udělat všechno, aby nošení ochrany dýchacích cest bylo znovu povinné.

Podle Prymuly, počet nakažených koronavirem denně klesá, ale riziko nakažení ještě existuje kvůli novým mutacím koronaviru. Prymula je také jistý, že nejnebezpečnějšími místy jsou noční kluby, ve kterých riziko nákazy je největší.

Roman Prymula/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: ROMAN PRYMULA PROMLUVIL, PROČ BY SE LIDI NEMĚLI OČKOVAT, JESTLI MAJÍ VYŠŠÍ HLADINY PROTILÁTEK

PŘIPOMINAME: PRYMULA ŘÍKÁ, ŽE KORONAVIRUS NEZMIZEL A PROZRADIL, PO JAKÉ DOBĚ KLESÁ ÚČINNOST OČKOVACÍCH LÁTEK: „UKAZUJE SE, ŽE S DOBOU ODSTUPU OD OČKOVÁNÍ ÚČINNOST VAKCÍN KLESÁ“

Share