„Jsem přece žena“: Jak dívka našla způsob, jak odhalit manžela podvodníka a pomsta byla pak o to sladší

To, že můj manžel něco skrývá, jsem pochopila okamžitě. Každá žena cítí takový líný chlad nebo naopak, neupřímné nadšení. Pokud se ani v obvyklém životu nic nezmění, je vše vždy jasné, že něco je špatně.

Takže jsem měla podezření na to, že mě podvádí s největší pravděpodobností od první chvíle. Ale podezírat je jedna věc, ujistit se je druhá.

Falešný muž / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Bohužel špehovat mého manžela, čekat na něj po práci, nebo prohledávat odpadkový koš není pro mě. Žádné odposlouchávání, nahlížení do hlavy nebo telefonu…

Zklamaná žena / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Udělala jsem mnohem jednodušší věc. V jeho tašce jsem našla balíček kondomů, jeden ani nestačil. Neviditelně jsem propíchla obal inzulínovou stříkačkou s nejtenčí jehlou a vpustila do jednoho trochu šťávy z čerstvých chilli papriček. Pak vyhladila místo propíchnutí a vrátila je na své místo. Čeho se bát? Pokud bude mít čisté svědomí, nebude je potřebovat.

Podvodníci / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

O pár dní později mi zavolal:

„Potkal jsem našeho spolužáka. Filipa, pamatuješ? Po práci si s ním sedneme, nečekej mě doma skoro. Hledá místo, možná jej zaměstnáme u nás ve firmě.“

Moje kamarádka mi zavolala pozdě v noci, byla skoro půlnoc. Vzbudila mně, omluvila se. Měla rande se svým milovaným a jí to uvnitř hrozně pálí. „Ty jsi doktorka, co mám dělat?“ No, pochopitelně takové náhody neexistují.

Podvodníci / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Zmlkla jsem, ať si myslí, že mám vybitý mobil. Ať si myslí, co chce. Dveře se otevřeli, můj manžel přišel z baru a přinesl pozdrav od spolužáka Filipa.

Jenomže žádný pozdrav jsem nečekala, můj manžel běžel do koupelny. Půl hodiny tekla voda, uh, nevěděl, že by měl použít mléko, voda to jen udělá horší…

Falešná kamarádka / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Ale nemohla jsem mu pomoct, řekl mi: „Strašně jsem sebou trhl a narazil do baru“.

„No, jakmile ti pomohu, přestaneš lhát? Lehni si s pytlem mrazené fazole mezi nohama.“ Pár dní nic nedělal, stejně jako jeho přítelkyně. Nic jsem od něj neslyšela. Vůbec nic. Tak jsem tedy tiše požádala o rozvod.

Falešný muž / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

 

PSALI JSME: MAMINKA PŘEMÝŠLELA, PROČ SE JEJÍ DCERA TĚŠÍ DO POSTELE: ODPOVĚĎ NAŠLA, KDYŽ ZKONTROLOVALA JEJÍ POKOJ

PŘIPOMÍNÁME: DÍVKA SE PODÍVALA NA MÉHO SYNA A ŘEKLA SVÉMU PŘÍTELI: „NYNÍ POCHOPÍŠ VŠECHNO SÁM, PROČ NECHCI DĚTI“

Share