Josef Kokta prozradil, v jakem stavu je jeho manželka Ornella, která je po porodu stále v nemocnici

28letá Ornella Koktová před týdnem porodila svou dcerku, ale za několik dnů, které strávila doma, znovu se ocitla v nemocnici kvůli bolesti břicha. Ve dnešní době modelka zůstává v nemocnici, a její manžel Josef Kokta se rozhodl prozradit portálu Blesk, v jakem stavu aktuálně přebývá.

Josef Kokta se svou manželkou Ornellou/Zdroj: instagram.com

Ornella otěhotněla svým třetím dítětem jen dva měsíce po porodu svého syna, který přišel na svět pomoci císařského řezu. Kvůli tomu Ornella měla rizikové těhotenství a porod, který naštěstí dopadl dobře.

Největší problémy Koktová potkala po narození dítěte, protože první dva dny dokonce nemohla pohodlně chodit. Po návratu domu byla hospitalizována kvůli bolesti břicha, a podle slov jejího manžela, dnes se cítí o několikrát lépe, a nic jejímu životu neohrožuje.

Josef Kokta se svou manželkou Ornellou a dcerkou/Zdroj: instagram.com

Kokta ve dnešní době se sám stará o své tři děti, což je dost náročné. Josef řekl, že hned po porodu Ornella nemohla kojit svou dcerku, kvůli čemuž malá Lilianne je na umělé výživě. Josef ve dnešní době všechno zvládá, a pro něho je nejdůležitější, aby jeho manželka byla zdravá.

Ornella Koktová se svými dětmi/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: ORNELLA KOKTOVÁ UŽ JE DOMA A UKÁZALA SVOU DCERKU LILLIANNE: PROZRADILA, JAK SE CÍTÍ PO PORODU TŘETÍHO POTOMKA

PŘIPOMINAME: “ASI JÍ BUDOU DĚLAT NĚJAKÝ ZÁKROK. JE JÍ ZLE”: JOSEF KOKTA PROZRADIL, PROČ MUSEL ODVÉZT SVOU MANŽELKU DO NEMOCNICI NĚKOLIK DNŮ PO PORODU

Share