Jiří Paroubek se objevil na veřejnosti se svou partnerkou: okomentoval i to, kdo by mohl být novým předsedou vlády

Expremiér Jiří Paroubek přišel spolu se svou partnerkou Gabrielou Kalábkovou na narozeninovou party producenta Františka Janečka. Tam politik také řekl, kdo by se podle něj mohl po volbách stát novým předsedou vlády. Informuje o tom server ŽivotvČesku.cz.

Hudební producent František Janeček oslavil 14. září 77. narozeniny. Na večírek přišlo mnoho známých osobností, ale kromě hudebníků, zpěváků a dalších představitelů showbyznysu tam byli i další lidé.

Jiří Paroubek / Zdroj: youtube.com

Tak například tam byl Jiří Paroubek se svou partnerkou Gabrielou Kalábkovou. Nechtěli tam být dlouho, ale pak řekli, že ta oslava byla skvělá, užili si to.

Bývalý předseda vlády řekl, že s oslavencem měl dobrý rozhovor. Z večírku chtěl odejít poté, co Františku Janečkovi pogratulovala, ale pak tam zůstal ještě čtyři hodiny.

Jiří Paroubek / Zdroj: youtube.com

Také tam mluvil i s dalšími hosty, například s hercem Jiřím Krampolem.

Kromě toho se politik vyjádřil i k současné politické situaci. Za několik týdnů se uskuteční volby do dolní komory Parlamentu a podle průzkumů je lídrem hnutí ANO a po něm následuje koalice SPOLU a koalice Pirátů a STAN.

Jiří Paroubek s partnerkou Gabrielou / Zdroj: Nextfoto

„Premiérem bude patrně někdo z ANO. Nemusí to být nutně Andrej Babiš, ale někdo z toho hnutí by po volbách premiérem být mohl,“ uvedl Jiří Paroubek pro Život v Česku.

PSALI JSME: JAN HAMÁČEK PROZRADIL, KDY BY MOHL Z POLITIKY ODEJÍT: PROMLUVIL I O TOM, ZDA BY MOHL ZNOVU JÍT DO VLÁDY S ANDREJEM BABIŠEM

PŘIPOMÍNÁME: PRINCI HARRYMU JE DNES 37 LET: JAK MU KRÁLOVSKÁ RODINA BLAHOPŘÁLA K NAROZENINÁM

Share