Jiří Ovčáček prozradil, že prezident Miloš Zeman na Silvestra zvládl abstinenci velmi dobře: „Dodržuje doporučení lékařů“

Podle mluvčího prezidenta Jiřího Ovčáčka se hlava státu Miloš Zeman během silvestrovských oslav vyhýbal alkoholu a cigaretám. Dodal, že prezident měl sváteční volno věnovat čtení. Píše o tom server Echo24.cz.

„Dodržuje doporučení lékařů. Na zámku v Lánech tráví čas pracovní i soukromý,“ řekl o prezidentovi Jiří Ovčáček pro rádio Impuls.

Miloš Zeman / Zdroj: youtube.com

Nyní se prezident zotavuje, ale kromě toho také plní všechny své ústavní povinnosti. Na Silvestra měl Miloš Zeman klidnou náladu, volný čas se rozhodl věnovat čtení.

Podle mluvčího Miloš Zeman ocenil styl komunikace nového kabinetu, pro současné období je to vhodnější styl. „Méně slov a více činů,“ dodal Jiří Ovčáček.

Jiří Ovčáček / Zdroj: youtube.com

V posledních několika letech bylo velmi mnoho různých prohlášení a zpráv, to se týkalo i politiky v jiných zemích. Říká, že těžké období, kdy bude třeba řešit mnoho problémů, bude vyžadovat více ticha.

V říjnu byl Miloš Zeman hospitalizován do Ústřední vojenské nemocnici. Podle jeho slov trpěl nechutenstvím. Nyní má prezident umělou výživu.

Miloš Zeman / Zdroj: youtube.com

Lékaři mu zakázali pít alkohol a kouřit. Přiznal, že má rád víno, ale přestal ho pít, protože dodržuje jejich doporučení.

PSALI JSME: ZDENĚK HOSTOMSKÝ A PETR SMEJKAL SE VYJÁDŘILI K NOŠENÍ ROUŠEK: „DOUFÁM, ŽE SUNDÁME, A BUDE TO NA DOBROVOLNÉM UVÁŽENÍ,“ ŘEKL HOSTOMSKÝ

PŘIPOMÍNÁME: „NEMOCNICE. 8 STEHŮ NA MÉM STEHNĚ“: MARTINA SÁBLÍKOVÁ TEĎ MUSÍ ŘEŠIT VÁŽNÝ PROBLÉM. SPORTOVKYNĚ SE PŘESTO CHCE PŘIPRAVIT NA OLYMPIÁDU

Share