Jiří Krampol ukázal „oltář“ své manželky Haničky: poslal jí dojemný vzkaz do nebe

Před více než půl rokem se slavný herec a moderátor Jiří Krampol stal vdovcem. Stejně si ale vzpomíná na svou manželku Hanku a doma má dokonce i její „oltář“. Píše o tom portál Blesk.

Kapela Duo Jamaha natočila klip ke své písni Děkuji ti, lásko! V tomto klipu si zahrál i herec Jiří Krampol a dá se dokonce říct, že částečně hrál sám sebe.

Jiří Krampol / Zdroj: youtube.com

A právě hrál roli vdovce, který vzpomíná na svou lásku, která předčasně zemřela.

Kvůli stávajícím opatřením proti koronaviru probíhalo natáčení doma u herce, nikoliv ve studiu. Jiří Krampol se díval na záznam klipu a pak točil, jak to bylo ve scénáři naplánováno.

Jiří Krampol / Zdroj: youtube.com

Na konci klipu herec posílá dojemný vzkaz své lásce. V jeho pokoji je velká fotografie jeho zesnulé manželky Haničky.

Herec v klipu vzpomíná, že po jednom představení k němu přistoupila mladá dívka a požádala ho, aby jí podepsal fotku. Udělal to, pak se k němu po chvíli vrátila a byli spolu 32 let.

Jiří Krampol / Zdroj: youtube.com

Jiří Krampol dodal, že to byly krásné roky a mrzí ho, že to tak rychle skončilo.

Když dokončil natáčení, vypil víno a podíval se na láhev, která stála u fotografie jeho zesnulé manželky. A pak řekl, že to víno bude šetřit, až přijde jeho čas, tak si ho vezme s sebou a spolu si ho dají.

Jiří Krampol / Zdroj: Blesk.cz

Všechny tyto scény vymyslel jeho kamarád Miloš Schmiedberger. Jiří Krampol řekl pro Blesk, že to byla skvělá spolupráce a že doufá, že spolu budou moci ještě pracovat.

PSALI JSME: DANIEL HŮLKA NEPŘIŠEL NA DEMONSTRACI, PROTOŽE SKONČIL V NEMOCNICI: DEMONSTRANTI OČEKÁVALI, ŽE ZAZPÍVÁ HYMNU

PŘIPOMÍNÁME: U SYNA VERONIKY KAŠÁKOVÉ ODHALILI DĚDIČNOU NEMOC: „PRO NÁS JSI ZDRAVÝ CHLAPEC, KTERÝ SI VYBRAL JEN SPECIÁLNÍ CESTU“

Share