Jiří Krampol má novou Hanu: „Je to dobrá duše. Pečuje o mne“

Před dvaceti měsíci se Jiří Krampol rozloučil se svou manželkou Hanou. Herec byl dlouho sám, teď se ale situace změnila. Po jeho boku objevuje nová žena. Píše o tom server Blesk.cz.

Herec má fenku a musí ji venčit několikrát denně. Ale nemohl to dělat kvůli bolavé noze. Proto se o ni nyní stará kamarádka jeho zesnulé manželky, která se také jmenuje Hana.

Jiří Krampol / Zdroj: youtube.com

Hanka má 4 yorkshiry, takže je u ní jeho yorkshirce Žanetce dobře. Hana se stará i o herce, často mu pomáhá. Vozí ho například na natáčení filmu, který se nazývá Život je sranda.

„Je to dobrá duše. Pečuje o mne na střídačku s mým manažerem Milošem Schmiedbergerem,“ řekl pro Aha! Jiří Krampol. Je velmi rád, že mu pomáhá, ale zdůraznil, že není jeho partnerkou, ale kamarádkou.

Jiří Krampol s kamarádkou Hanou / Zdroj: Blesk.cz

Vdovec přiznal, že se mu stýská po jeho zesnulé manželce. Každý den zapaluje svíčku u její fotografie. To se mu ale nelíbí, od její smrti uplynulo už 20 měsíců.

Jiří Krampol má nyní novou přítelkyni. Podle něj spolu nežijí, jeho partnerka žije někde za Prahou. Oba nechtějí, aby o ní často psala média, jeho přítelkyně nechce být mediálně známá.

Jiří Krampol / Zdroj: youtube.com

Herec řekl, že jeho partnerka není mladá dívka. Také o sobě četl, že údajně má mladé milenky, ale tyto informace popírá. Připomněl, že je mu už 84 let a že už to pro něj není nic důležitého.

PSALI JSME: NĚKTEŘÍ FANOUŠCI SE DOMNÍVAJÍ, ŽE DARA ROLINS MŮŽE BÝT TĚHOTNÁ: PROČ SI TO MYSLÍ

PŘIPOMÍNÁME: MONIKA BAGÁROVÁ SE OBJEVÍ VE VÝMĚNĚ MANŽELEK: ZPĚVAČKA PROZRADILA, PROČ SE ROZHODLA JÍT PŘED KAMERY

Share