Někteří fanoušci se domnívají, že Dara Rolins může být těhotná: Proč si to myslí

Na sociálních sítích začali někteří lidé psát o tom, v jakém stavu by nyní mohla být Dara Rolins. Předpokládají, že zpěvačka může být těhotná. Nyní je jí 49 let. Začali si to myslet poté, co viděli fotku, na které se zpěvačka drží za bříško. Píše o tom portál TN.cz.

Dara Rolins / Zdroj: youtube.com

Všichni fanoušci zpěvačky vědí, že vychovává dceru Lauru, které je už 14 let a že nikdy neříkala, že by chtěla porodit další děti.

Někteří lidé se však nyní domnívají, že by mohla být znovu těhotná. Začali o tom mluvit poté, co viděli fotku zpěvačky z červeného koberce taneční soutěže Let’s Dance.

Dara Rolins / Zdroj: youtube.com

Na snímku je vidět, jak se Dara Rolins usmívala a držela se za bříško. To údajně dělají ženy, když jsou těhotné. Navíc někteří lidé psali, že zkrásněla.

Zpěvačka už několik měsíců tvoří pár s fotbalistou Pavlem Nedvědem. Oba jsou šťastní a čas od času umělkyně zveřejňuje na sociálních sítích společné fotky.

Dara Rolins / Zdroj: Profimedia

Dara Rolins se k těmto spekulacím o údajném těhotenství nevyjádřila. Před několika dny ale na svém Instagramu zveřejnila zajímavou fotku, na které má na sobě leopardí kombinézu.

PSALI JSME: AGÁTA HANYCHOVÁ ZMĚNILA IMAGE A NYNÍ MÁ NOVÝ ÚČES: VYJÁDŘILA SE TAKÉ K ÚDAJNÉMU TĚHOTENSTVÍ, O KTERÉM ZAČALI FANOUŠCI SPEKULOVAT

PŘIPOMÍNÁME: PŘED A PO: JAK REKONSTRUKCE MŮŽE ZMĚNIT BYT

Share